RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

BALI

Bali

Selamat Datang di Bali!               Vítejte na Bali!

Navštivte s námi Bali – zemi zvanou “Ostrovem Bohů”. Její jedinečné umění, kultura, krásné pláže, úchvatné rýžové terasy a až neskutečně přátelská atmosféra vás nutí říci: “Tak toto je ráj”. Ráj známý po celém světě…

Ráj žijící duchem hinduismu, jehož hlavní myšlenkou je mírová rovnováha mezi člověkem, prostředím a duchovním světem. Staňte se alespoň na chvíli i vy jeho součástí!

Bali je součástí indonéského souostroví Malých sund a ačkoliv nedosahuje v délce ani 150 km, nabízí k rekreaci více než 400 km krásných pláží. Tento ostrov sopečného původu, spolu s několika malými ostrovy, tvoří jednu ze 33 indonéských provincií. Hlavním městem je třičtvrtěmilionový Denpasar (den- sever, pasar –trh), původní sídlo království Badung a dnešní sídlo vlády. Památku na královský palác, vyrabovaný v roce 1906 při nizozemské invazi, tvoří dominta náměstí Taman Puputan – socha Puputan. I přes postupující modernizaci si hlavní město ponechává svůj původní architektonický ráz bez jediné moderní výškové budovy. Jih ostrova nabízí jak klidné pláže, tak i divočejší pobřeží vhodné k provozování windsurfingu. Sever ostrova je ideálním místem pro pozorování delfínů, k procházkám po černých lávových plážích a k poznání drsnějšího prostředí ostrova. Z kteréhokoliv místa na ostrově lze podnikat výlety za poznáním uchvatné přírody a historických památek.

Nezávazně poptat – Bali

SPECIÁLNÍ NABÍDKY - BALI

VYUŽIJTE NAŠICH JEDINEČNÝCH NABÍDEK K PROŽITÍ VAŠÍ NEZAPOMENUTELNÉ DOVOLENÉ!

Počasí na Bali:

Návštěva Bali je možná po celý rok, nejideálnější je však období od půlky března do června a poté září až prosinec, kdy je na Bali teplo, slunečno a minimum srážek.

  • červenec až srpen – nejnavštěvovanější měsíce s vyššími cenami a velkou obsazeností hotelů
  • leden až půlka března – noční přeháňky, možnost občasných bouřek
  • Celoročně se denní teploty pohybují okolo 30 – 33°C, teplota vody po celý rok okolo 28°C.

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.