RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS

Sanur

Letovisko je situováno na klidnějším jihovýchodním pobřeží ostrova, vzdálené cca 40 min. jízdy od letiště a stejně tak od centra Denpasaru. Díky pobytu slavných osobností byl Sanur na začátku 30. let nazýván jako Beverly Hills Bali. Dlouhé pláže, většinou chráněné korálovým útesem, jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Břehy jsou čisté, moře klidné a poměrně mělké. Jedná se o koupání tzv. oceánského typu. Při odlivu, v brzkých odpoledních hodinách, kdy dosahuje hladina moře sotva pár centimetrů, je ideální čas na sbírání mušlí … Na 4 km dlouhé cestě po pobřeží je možné spatřit dřevěné rybářské lodě i staré vily postavené bohatými krajany, kteří propadli kouzlu Bali již před mnoha lety. V kontrastu se starou zástavbou se rozprostírají hotelové resorty, které zvou k plážovým hrám i k odpočinku.

Hotely v letovisku Sanur

Tanjung Benoa

Východ pobřeží Nusa Dua směrem na sever přechází ve výběžek Tanjung Benoa, kde se nachází řada hotelů, restaurací, obchůdků i jedno z nejlepších golfových hřišť v Asii. Dlouhé pláže, chráněné korálovým útesem jsou klidné, čisté – ideální pro rodinnou dovolenou a vodní sporty.

Hotely v letovisku Tanjung Benoa

Kuta

Kuta je největším turistickým letoviskem na Bali. Nachází se zde velké množství obchodů, barů, diskoték a restaurací. Pláže, dostupné z většiny hotelů přes silnici, jsou široké, písečné a nabízí díky větším vlnám výborné podmínky pro surfování. Koupání možné, ale pro zdatnější plavce. Cesta z letiště  trvá jen cca 15 min. podle lokace hotelu.

 

Hotely v letovisku Kuta

Nusa Dua

Nejluxusnější část Bali s krásnými písečnými plážemi, většinou chráněnými korálovým útesem, které při přílivu nabízejí skvělé podmínky ke koupání. Oblast obchodních center, trhů, vybraných restaurací a hotelů vyšších kategorií.

 

Hotely v letovisku Nusa Dua

Semyniak

Letovisko Seminyak, které je klidnějším pokračováním rušné Kuty směrem na západ, se může pochlubit nádhernými plážemi, patřícími mezi nejkrásnější na ostrově. Pozorování magických západů slunce a tradičních obřadů – přinášení darů bohům za zvuků hudby Gamelang – patří mezi nezapomenutelné zážitky.

 

 

Hotely v letovisku Semyniak

Kombinované zájezdy Lombok + Bali (10/14dní)

 Lombok

Tento ostrov s dominantou stratovulkánu Rinjani se nachází východně od Bali, od něhož je oddělen Lombockým průlivem a průlivem Alas od Sumbawy. Ačkoliv patří mezi velmi zalidněné ostrovy Malých Sund i celé Indonésie, cestovní ruch zde zatím nedosáhl vysokého stupně rozvinutosti jako na sousedním Bali. Lombok nabízí dramatické přírodní scenérie, nádherné pláže i folklór, které lze najít pouze zde.

Hotely pro kombinovaný zájezd Lombok + Bali

Poznávací okruhy

specializujeme se na dokonalé poznávací zájezdy, které Vám sestavíme přímo na míru! Zažijte a nasajte energii z magického Bali při našich jedinečných poznávacích zájezdů!

Naše poznávácí okruhy

To nejkrásnější z ostrova bohů – Bali
Malý okruh Jávou s pobytem na Bali
Velké putování po ostrově Jáva s pobytem na Bali

 

 

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.