RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS
PRAKTICKÉ INFORMACE

Praktické informace – Bali

 • Letecká doprava na ostrov Bali:
  Dororučujeme : Leteckou společnost Emirates s mezipřistáním v Dubaji, Cathay Pacific Airways s mezipřistáním v Amsterdamu a Hongkongu, kde dvojí přestup plně kompenzuje kvalita  služeb. Délka čistého času letu cca 21 hod.
 • Vstupní formality při zájezdech na Bali :
  Pro udělení krátkodobého víza stačí dostatečná platnost cestovního pasu – více než 6 měsíců po návratu ze země, vyplněný formulář o celním prohlášení, který cestující obdrží v letadle nebo letišti, poplatek cca 25 USD splatný na letišti a dvě volné stránky v cestovním pasu. Při cestách delších než 30 dnů, je nutné o vízum žádat na Velvyslanectví Indonéské republiky
, Nad Buďánkami II/7
150 21 Praha 5 – Smíchov.
 • Celní a devizové předpisy: 
  Věci osobní potřeby do hodnoty 250 USD na osobu / 1000 USD na rodinu, nepodléhají clu. Je povolen dovoz 200 ks cigaret, nebo 50 ks doutníků, nebo 200 g tabáku a jednoho litru alkoholu na dospělou osobu. Je striktně zakázán dovoz narkotik , léků – vyjma pro osobní užívání, zbraní a pornografie. Za dovoz či vývoz narkotik se dávají velmi vysoké tresti, včetně trestu doživotí a trestu smrti. Nahrané nosiče – videokazety , DVD podléhají cenzuře. Dovoz a vývoz valut není limitován , jen při vyšších částkách (nad sto miliónů rupií) je nutno je deklarovat.
 • Kdy cestovat na Bali ?
  Podobně jako u jiných indonéských zemí je nejlépe cestovat na Bali v období sucha, tj. v období od března do října, kdy je teplé počasí provázeno pouhým minimem srážek. Cestovat na Bali je možné i na začátku období dešťů – v říjnu a na začátku listopadu, kdy jsou srážky ještě přijatelné a nepředstavují žádnou větší komplikaci. Výrazná změna počasí však nastává od prosince do ledna, kdy je většinou trvale zataženo a území bičují tropické lijáky.
 • Měna a platby na Bali:
  10000 indonéských rupií rupií (IDR) = cca 18 CZK V převážné většině hotelových resortů je možné platit i v USD a EUR V obchodech a stáncích je ve většině případů akceptována pouze místní měna Doporučujeme směnu měn provést na letišti Běžná dostupnost bankomatů Orientační ceny v přepočtu na CZK: Restaurace : jídlo: cca 50 – 155 Kč Kč i levněji pivo – cca 45 Kč, nealkoholické nápoje – cca 18 Kč, chléb – 7 Kč
 • Konzulární zastoupení na Bali:
  Jalan Pengembak 17, 80228 Sanur – Bali
 • Časový posun na Bali:
  Letní čas – 6 hodin dopředu Zimní čas – 7 hodin dopředu
 • Očkování na Bali:
  Očkování při cestách na Bali není povinné. Doporučuje se očkování proti virové hepatitidě typu A, břišnímu tyfu a vzteklině.

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.