RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

EMIRÁTY

Arabský poloostrov je zemí plnou kontrastů…

od výstředních staveb, obrovských nákupních center, golfových hřišť, módních butiků, golfových hřišť a celého luxusu zaplaceného zejména z „černého zlata“, k nekonečným pouštím, svěžím oázám, beduínským kmenům, tradičním bazarům a starobylému způsobu života…Vydejte se s námi na cestu Pohádek tisíce a jedné noci. Objevte země s působivou minulostí a námi obtížně pochopitelnými zvyky… Země, kde je vše dokonale připraveno tak , abyste si užili každou minutu své dovolené. Ať už se rozhodnete pro dynamicky se rozvíjející a bohaté Emiráty, nebo pro poznání jeho méně okázalého, ale přesto fascinujícího souseda – Ománu, buďte si jisti, že prožijete nezapomenutelnou dovolenou. Dovolenou, kde si v jeden den můžete zalyžovat, vykoupat se v tyrkysových mořských vodách, navštívit nejvyšší budovu světa, zažít pouštní safari či si zahrát golf..

Jednoduše řečeno: Vítejte ve Spojených Arabských Emirátech! Vítejte v zemi, kde nic není nemožné !

Teď už vám jen zbývá zavolat na telefonní číslo +420 734 448 563 či zaslat poptávku e-mailem info@blueholiday.cz – obratem se s vámi spojíme a váš sen se stane skutečností!

Nezávazně poptat – Emiráty

Speciální nabídky - Spojené Arabské Emiráty + Omán

Využijte našich jedinečných nabídek k prožití Vaší nezapomenutelné dovolené!

Počasí v Emirátech:

suché tropické pásmo, nejvhodnější dobou pro návštěvu je jaro (březen až květen) nebo podzim (říjen až prosinec), kdy se teploty pobyhují mezi 27 – 31°C.
V létě, které trvá od května do září se mohou teploty vyšplhat až nad 50°C (na pobřeží je to o pár stupňů méně).

Teploty moře:

  • leden – březen: 20 – 22°C
  • duben: 27°C
  • květen – říjen: 30 – 33°C
  • listopad: 28°C
  • prosinec: 24°C

V roce 2016 bude Ramadán začínat 7.června a končit 6.července.

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.