RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

Golf MAURICIUS
GOLF/SPORT

Golf/Sport

Golf, který se za poslední leta stal jedním z nejpopulárnějších outdoorových sportů, neustále přitahuje nové a nové příznivce.  Pokud patříte i Vy mezi vyznavače „greenu“ a přirozenou součástí vašeho slovníku jsou slova  Flop shot, Handicap, Longest Drive,  Nearest to Pine a mnohé další, zahrajte si s námi na unikátních světových hřištích… Ať už váš výhled při hře bude na Indický oceán, majestátní Etnu či na západ slunce v „zemi černého zlata“ – v Spojených arabských emirátech, buďte si jisti, že Vaše dovolená se stane prvotřídním  golfovým zážitkem!

Golfová dovolená na Mauriciu:

Mauricius  je ostrov s bohatou golfovou minulostí. První hřiště zde bylo otevřeno již v roce 1902 a  tím se ostrov stal třetí zemí na světě ve které se pravidelně začal hrát golf. Dlouholetá tradice, přeprava golfového bagu do 15 kg s Air
Mauritius zdarma, perfektní  hotelové zázemí a pestrá nabídka  golfových hřišť: od základních 9jamkových až po mistrovská 18jamková v krásné přírodní scenérii, jsou zárukou dokonalého prožitku ze hry.

Nabídku golfových hřišť na Mauriciu naleznete ZDE:

Naše hotely pro golfovou dovolenou:

Další tipy na golfovou dovolenou:

Golfová dovolená v Thajsku:

Ačkoliv se to této exotické země jezdí zejména za jiným druhem turistiky a poznání, je Thajsko sice trochu neznámou, přesto výbornou destinací pro milovníky golfu.  První golfové hřiště zde bylo vybudováno již v roce 1923  a v současnosti zde naleznete více než 300 golfových hřišť splňující ty nejvyšší standardy. Mezi nejznámější  a nejstarší golfová hřiště patří  Blue  Canyon  Country Club rozprostírající se na více než 700  akrech plochy, který byl hodnocen jako jeden z nejprestižnějších golfových klubů v Asii.  Svým rozdělením na dvě golfová hřiště je  zázemím jak pro proslulý a náročný Johnie Walker  Classics turnaj (část Canyon), tak pro i pro relaxační hru (úchvatná část s nádhernými výhledy do exotické přírody – Lakes).

Necelou hodinu jízdy od tohoto  resortu se nachází:

Mnoho dalších skvělých příležitostí ke hře skýtá oblast turistického centra Pattaiy a Bangkoku, kde golfová hřiště a jejich vybavení  včetně osvěžujících bazénů, léčivých masáží i výborných thajských restaurací předčí veškerá Vaše
očekávání. Za zlomek ceny evropských cen získáte dokonalý golfový zážitek ať už jste začátečník či hráč na profesionální úrovni!

Naše hotely v dosahu golfových hřišť:

Golfová dovolená v Spojených arabských emirátech:

Dlouholetá tradice, prvotřídní servis, dokonale upravená hřiště, večerní provoz, výborná letecká dostupnost na křídlech či Fly Dubai  či Emirates, výhodná přeprava golfových bagů – jsou jen malým výčtem  důvodů proč  se vydat do SAE za golfovou turistikou. Zahrajte si na nejstarším golfovém hřišti na Blízkém východě Majlis, nebo na nejproslulejším Montgomerie Dubai, které disponuje vůbec největším greenem na světě a jehož hlavní atrakcí je jeho 13. jamka ve tvaru Spojených arabských emirátů.

Naše hotely:

Dubaj:

Ras Al Khaimah:

Abu Dhabi:

Golfová dovolená na Maledivách:

Ačkoliv golf v tomto ostrovním ráji začíná teprve psát svou historii, je už dnes jasné, že  za vyspělými hráčskými zeměmi nezůstane dlouho pozadu. Na rok 2015  je plánována výstavba jednoho z nejzajímavějších a nejexotičtějších
golfových hřišť na světě – prvního plovoucího greenu, jehož výstavba by měla být zakončena zhruba za dva roky a jehož prozatímní rozpočet je 350 milionů Eur. Pokud chcete si zahrát již v maledivském ráji již nyní,  vyzkoušejte šestijamkový Kuredu Golf Club který je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené hráče:

Náš hotel:

Golfová dovolená na Sicílii:

Tato perla středomoří  je skutečným  evropským golfovým rájem. Sicílie je ostrov, kde najdete spoustu krásných golfových hřišť: Jedinečné 18 jamkové Il Piccolo vybudované v přírodním amfiteatru  pod majestátní Etnou, 18 jamkové hřiště  Monastiry umístěné do krásného prostředí olivovníků,  či 36 jamkové hřiště Verdura založené  golfovou legendou – sirem  Rocco Fortem a kalifornským architektem Kyleam Philipsem.  Jen necelé tři hodiny letu  Vás dělí od nezapomenutelného sportovního zážitku!

Naše hotely:


Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.