RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS
Rodinná dovolená

Rodinná dovolená s Blue Holiday!

Užijte si krásnou dovolenou v hotelech, které poskytují to nejlepší zázemí a služby pro děti všech věkových kategorií. Ať už se jedná o dětské kluby či individuální hlídání, buďte si jisti, že o vaše ratolesti bude výborně, na profesionální úrovni, postaráno. Resorty současně nabízejí skvělou řadu aktivit pro celé rodiny.  Prohlédněte si naše hotely specializující se na tento typ dovolené a vyberte si z  pestré nabídky těch nejlepších rodinných resortů ! Mauricius  Na ostrově najdete nádherné, mělké a klidné pláže a ve všech hotelech sítě Beachcomber také dětské kluby s nevšedními aktivitami. Děti mohou v těsné blízkosti hotelů objevovat netušenou krásu podmořského světa a jeho živočichů. Hejna tropických ryb se prohání v lagunách, které svádí k projížďkám na loďce s proskleným dnem či k bezpečnému šnorchlování nad korálovými útesy.

Mauricius

Na ostrově najdete nádherné, mělké a klidné pláže a ve všech hotelech sítě Beachcomber také dětské kluby s nevšedními aktivitami. Děti mohou v těsné blízkosti hotelů objevovat netušenou krásu podmořského světa a jeho živočichů. Hejna tropických ryb se prohání v lagunách, které svádí k projížďkám na loďce s proskleným dnem či k bezpečnému šnorchlování nad korálovými útesy.

TOP hotely pro rodinou dovolenou na ostrově Mauritius:

Maledivy

Tento ostrovní stát s cca 1200 ostrůvky rozdělených do 19 atolů  je ideálním místem pro milovníky plážové dovolené a poznávání podmořského života. Vezměte své děti  do vybraných hotelových resortů a zažijte nezapomenutelnou rodinou dovolenou uprostřed korálových ostrovů,  kokosových palem a nepřeberného množství barevných ryb. Ukažte jim vraky lodí,  rejnoky , želvy i chobotnice!  Už jen samotná cesta do hotelu hydroplánem bude pro Vaše děti nezapomenutelným zážitkem!

TOP hotely pro rodinou dovolenou na Maledivách:

Spojené Arabské Emiráty

Ukažte svým dětem zemi plnou kontrastů:  od pouštního života beduínů až po nejhonosnější budovy světa.  Ukažte jim naprosto bezpečnou a působivou zemi plnou luxusu,  ale i prostého života místních obyvatel.  Ukažte jim zemi „Pohádek tisíce a jedné noci!

 TOP hotely pro rodinou dovolenou ve Spojených Arabských Emirátech:

Sicílie

Objevte se svými dětmi zemi s jedinečnou historií: zemi Sikanů, Kartaginců, Římanů . Zemi Archiméda i Dionýsa, zemi tolikrát dobytou a přesto hrdou a nepokořenou. Zemi plnou vůní, barev a slunce. Poznejte společně středomořský ostrov kde kráčely dějiny.

TOP hotely pro rodinou dovolenou na mystickém ostrově Sicílie:

Thajsko

Odleťte do exotické země vyhlášené svou pohostinností a skvělými službami ! Ukažte svým dětem svět se silnými tradicemi, svět, kde klíčovou úlohu hraje úcta ke svým předkům. Zúčastněte se společně nabízených aktivit, které jsou vždy pořádány na profesionální úrovni s vysokým důrazem na bezpečnost.: jízdy na slonech, potápění , šnorchlování, jízdy kajacích aj.

TOP hotely pro rodinou dovolenou v Thajsku:

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.