RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS
LÍBÁNKY/SVATBY

Svatby / romantika

Přemýšlíte o jedinečném svatebním obřadu, o dokonale strávených líbánkách, o oslavě vašeho manželského výročí či o romantické dovolené na nekonečných bílých pláží u tyrkysových vod Indického oceánu. Podívejte se na naši nabídku hotelových resortů, vyberte si svou vysněnou destinaci a ostatní už nechte na nás…Zařídíme pro Vás svatební obřad na klíč,  nezapomenutelné líbánky i  oslavu výročí  v hotelech, které jsou jako stvořené pro romantický únik od starostí všedních dnů…

Mauricius:

TOP hotely pro Svatby na klíč a romantické pobyty na Mauriciu:

Maledivy

TOP hotely pro romantickou dovolenou s možností obnovení manželského slibu v nezapomenutelném prostředí tropických Malediv:

Srí Lanka:

TOP hotely pro romantickou dovolenou na Srí Lance:

Bali

TOP hotely pro romantickou dovolenou na Bali:

Sicílie:

TOP hotely pro romantickou dovolenou na Sicílii:

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.