RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MALEDIVY

Maledivy

Dovolená na Maledivách, to je tropický ráj, tvořený cca 1200 ostrůvky rozdělenými do 19 atolů, je právem považován za jeden z nejpůvabnějších přírodních divů světa. Objevte s námi kouzlo nejníže položeného a nejploššího státu, bělostné pláže, modré laguny i korálové útesy s bohatým podmořským životem. Hotelové resorty, nabízející perfektní služby jsou ideálním místem pro vyznavače vodních sportů, pro exotickou, přesto bezpečnou rodinou dovolenou i skvělým místem pro romantický únik ve dvou.. Už jen samotná cesta do hotelu z hlavního města malým člunem či hydroplánem je nezapomenutelným zážitkem!

Teď už vám jen zbývá zavolat na telefonní číslo +420 734 448 563 či zaslat poptávku e-mailem info@blueholiday.cz – obratem se s vámi spojíme a váš sen se stane skutečností!

Nezávazně poptat – Maledivy

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Naše nabízené hotely na kouzelných Maledivách za bezkonkurenční ceny s osobním servisem

Počasí na Maledivách:

vlhké tropické podnebí, srážky přicházejí obvykle v červnu a v červenci a představují příjemný večerní déšť. Nejideálnější období pro návštěvu je od listopadu do jara.
Turistická sezóna tu však probíhá celých 12 měsíců.

  • březen a duben – nejteplejší měsíce v roce (průměrná denní teplota 32°C
  • leden – nejnižší denní teploty 23 – 25°C
  • zbytek roku – denní teploty mezi 27 – 30°C.
  • Moře má po celý rok téměr konstatní teplotu cca 27°C.

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.