RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

Rodinná dovolená MAURICIUS

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Mauricius se v sezóně 2018 rychle vyprodává! Objednávejte HNED! Mauricius se stává jednou z nejžádanějších destinací světa. Právě pro svoji naprostou bezpečnost, luxus, nádhernou přírodu a skvělý servis.

Mauricius

Ráj na zemi – tak je často nazýván exotický ostrov Mauricius.
Ostrov svým návštěvníkům nabízí překrásné panenské pláže s bílým pískem, křišťálově čistou vodu a rozmanitou tropickou faunu i flóru, z jejíchž barev, tvarů a vůní budete unešeni.

Je ideální destinací pro rodiny, romantické i dobrodružné zájezdy. Vzhledem k jeho klimatu je zde možné trávit dovolenou prakticky po celý rok. Teplota vody se pohybuje mezi 24 a 29 °C, teplota vzduchu mezi 24 a 32 °C.
Tento kouzelný ostrov doporučujeme všem, kteří od své dovolené očekávají i něco víc, než pouze nádherné pláže a čiré vody oceánu.
Ve veškerých hotelech, uvedených v naší nabídce jsme byli, můžeme je jen doporučit a máme s nimi nadstandardní vztahy!
Sportovci si odvezou zážitky z okamžiků strávených na místních golfových hřištích, při vodních sportech nebo z potápění pod hladinou oceánu, plného pestrého podmořského života. Na své si zde přijdou i milovníci romantiky a fascinujících přírodních scenérií, včetně západů slunce, které jsou tu údajně nejkrásnější na celém světě. Mauricius je jedním z nejmalebnějších míst v Indickém oceánu. Dlouhé písečné pláže na pobřeží tyrkysového moře lemují celý obvod ostrova; jen pár metrů od pobřeží lze pod hladinou moře spatřit korálové útesy, které jsou domovem mnoha druhů tropických ryb a dalších mořských tvorů. Příležitostí k plavání, potápění, surfování, windsurfingu i slunění je Mauricius plný. Přestože je jen nevelkým ostrovem, může návštěvníkům nabídnout stovky nezapomenutelných zážitků.

Díky svému unikátnímu historickému vývoji je Mauricius místem, kde se mísí řada civilizací, náboženství a kultur hned ze tří kontinentů. Lze zde vystopovat vlivy Francouzů, Britů, Číňanů, Indů, Afričanů i Kreolů. Vyznavači tří největších náboženství světa – hinduismu, křesťanství a islámu – na ostrově žijí ve vzájemném porozumění a harmonii.

Jediným způsobem, jak se na Mauricius dostat, zůstává letecká doprava. Z evropských velkoměst na mauricijské mezinárodní letiště Sira Seewoosagura Ramgoolama v Plaine Magnien míří každý den desítky přímých letů.

Pro české a slovenské turisty je nejbližším přímým spojem linka z Vídně.
Při cestě z Prahy absolvují cestující mezipřistání v Paříži, Miláně či Dubaji.

Počasí na Mauriciu:

  • léto: od října do března (průměrná teplota vzduchu 28 – 31°C
  • mírnější léto:      duben + květen + září (průměrná teplota 25 – 28°C a menší riziko srážek)
  • mauricijská „zima“: červen + červenec + srpen (průměrná teplota ve dne 24°C, v noci 16°C)
  • V období mauricijské „zimy“ je pravděpodobnost srážek nejnižší z celého roku.
  • Teplota vody se pohybuje v rozmezí od 22°C (červenec – srpen) do 28°C (prosinec – únor).

Obecně platí, že nejvhodnější období pro návštěvu je listopad až duben, akceptovatelný je i květen. Pokud se lidé chystají na Mauricius v období od června do října, je lepší volit hotely na západním pobřeží ostrova. Je závětrné a teploty jsou zde příjemné, podobné našemu létu. Vyhnou se tak silnému větru od jihovýchodu.

Mauricius – průměrné teploty

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Vzduch

29

29

29

28

26

25

24

24

24

26

27

29

Voda

28

28

27

26

25

24

24

24

25

25

26

27

 

Proč s námi na Mauricius?

Největší výběr, skvělé ceny, absolutní servis!

Blue Mauritius je specializovaný internetový portál pro návštěvníky nádherného ostrova Mauritius prodávající zájezdy renovomované cestovní kanceláře Blue Sky Travel, která je řádným členem asociace cestovních kaneláří České republiky.

Společnost Blue Sky Travel je výhradním/generálním obchodním zástupcem devíti leteckých společností, včetně AirMauritius, pro které zajišťuje veškeré obchodní a marketingové aktivity v České a Slovenské republice k plné spokojenosti svých náročných klientů a organizuje zájezdy do této destinace.

Blue Mauritius – Blue Sky Travel, má přímé vazby na síť hotelů Beachcomber, Attitude, LUX* a na další hotely na Mauriciu. Zajišťujeme incentivní školící zájezdy a skupinové pobyty golfistů či potápěčů. Málokdo – i ze světových tour-operátorů – zná Mauricius tak dobře a je schopen nabídnout svým klientům špičkové služby včetně delegátů přímo na Mauriciu, které máte stále k dispozici.

Máme vynikající osobní vztahy s vedením i personálem hotelů, s řidiči, lékaři a s průvodci. Česky mluvící zástupce je na ostrově samozřejmostí. Objednáním zájezdů přes BLUE HOLIDAY se vám dostane dosud nevídaného servisu a služeb. Podívejte se na náš balíček VIP výhod! Rádi vás přivítáme v našem showroomu v Loretánské 13, Praha1. Ukážeme vám bohatou obrazovou dokumentaci a filmy z míst, která si zamilujete. Společně do detailu naplánujeme vaši vysněnou cestu.

Připravíme pro vás individuální plán a vše potřebné, včetně návštěv atrakcí ostrova, pronájmu vozu, člunu, sportovního zařízení, golfu, jízdy na koni i nezapomenutelných výletů .

Jsme přesvědčeni, že vaše dovolená proběhne bez zdravotních komplikací. Kdybyste však vy či vaše děti potřebovali lékařskou konzultaci či péči, zajistíme špičkový lékařský servis na nové moderní klinice. V hotelech sítě

V Beachcombers je navíc stále k dispozici zkušený lékař; u ostatních hotelových resortů je zdravotní péče zajištěna „lékařem na zavolání.“

partneři3

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.