RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS
PRO ŽENY

Pro ženy

Nezapomenutelné zážitky pro ženy. Prožijte Vaše sny na ostrově Maurcius!

Teď už vám jen zbývá zavolat na číslo +420 733 325 737 (HOT LINE 24 HODIN DENNĚ) či zaslat poptávku e-mailem na info@blueholiday.cz – obratem se s vámi spojíme a vaše sny se stanou skutečností!

JÍZDA NA KONI (HORSE RIDING EXCURSION)

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu – a na ostrově Mauricius to platí dvojnásobně. Prozkoumejte s námi jednu z nejkrásnějších oblastí zdejší malebné přírody. Projížďky probíhají na krásném soukromém pozemku o rozloze 2 000 hektarů v jihovýchodní části ostrova. Naši koně „Boerperds“ jsou ideální volbou pro klidné vyjížďky i pro nezkušené jezdce. Zkušení průvodci pojedou s vámi po boku, což vám umožní vychutnat si jezdecké zážitky v maximálním bezpečí a užít si přírodu všude kolem sebe.

Poznámka:

  • Výlety se konají každý den ráno nebo odpoledne a jsou pečlivě naplánovány podle jezdecké úrovně účastníků.
  • Vyjížďka trvá asi 2 hodiny ve skupinkách maximálně šesti jezdců.

V ceně je uvítací koktejl, vstupné do soukromých areálů a pokyny pro jízdu na koni.
K dispozici jsou také teplé sprchy a osvěžující ručníky (přineste si prosím náhradní oblečení pro případ, že byste po exkurzi chtěli použít sprchu).

MAURITIUS NORTH & SHOPPING TOUR

Mauricius má pověst nákupního ráje. Stal se známým po celém světě jako výrobce kvalitního textilu, unikátně navržených šperků, například s diamanty, a poskytuje širokou nabídku řemesel. Objevte krásy severní oblasti ostrova Mauricius a vychutnejte si ten nejlepší zážitek z nakupování! Tento výlet nabízí návštěvu hlavních turistických lokalit. Navštivte rušný Beach Villa Grand Baie s jeho nesčetnými nákupními komplexy a tržišti. Podívejte se na ta nejlepší místa k nákupování na Mauriciu – hlavní nákupní centra, místní řemeslné obchody, trhy a uličky s krámky. Na Mauriciu šije a má své butiky řada světových modních značek, které tady nakoupíte mnohem výhodněji než v Evropě – Armani, Hugo Boss, Cerutti, Poncini, Polo-Ralph Lauren, Lacoste a mnoho dalších. Ve městě Floreal naleznete celé centrum obchodů se šperky, drahými kameny a s módou. Objevíte zde neuvěřitelnou škálu pestrobarevných nádherných látek, vyšívaných přehozů, potahů a oblečení včetně těch tradičních.Toužíte-li po modernim nábytku nebo po starožitných kouscích s indickou historií za velmi dobré ceny, je pro vás Mauricius nákupním rájem. O jeho levné zaslání se již místní obchodníci ochotně postarají. Vaše kuchyně může být také obohacena celou škálou koření, které je zde nesmírně levné. Naši průvodci či šoféři vám velmi rádi se vším poradí.

Vaše svatba snů na ostrově Mauritius!

Prožijte nezapomenutelnou svatbu či líbanky na ostrově Mauritius

Na klíč vám můžeme zařídit svatbu snů pod Jižním křížem včetně všech potřebných dokumentů. Pokud chcete, aby pro vás byl tento den opravdu nezapomenutelný, využijte naší speciální nabídky. V romantické nádheře exotického ostrova Mauricius můžeme zajistit vaši svatbu „na klíč“! Obstaráme vše potřebné včetně dokladů a jejich překladu, zorganizujeme celý obřad i s následnou hostinou a každá nevěsta od nás navíc jako dar dostane 50% slevu. V malebném prostředí tropických zahrad, pod azurovým nebem a s úchvatnou kulisou Indického oceánu bude váš svatební den opravdu výjimečný a jedinečný. A navíc – kromě vašeho „ano“, výměny prstenů a polibku, bude vše ostatní zcela na nás!

OBJEVTE NOVOU PLANETU POD VODNÍ HLADINOU TEPLÉHO INDICKÉHO OCEÁNU

Mělké a bezpečné laguny přimo u hotelů vám nabízejí výjimečné zážitky. Stačí jen potápěčské brýle, šnorchl a ploutve a úžasný svět korálových útesů a podmořského života máte na dosah. Můžeme vám rovněž zajistit kurz opravdového potápění s kyslíkovou bombou.

TROPICAL BODY TREATMENT

k léčení. I tato řada ošetření se zaměřuje na očištění vašeho těla i mysli, což vám pomůže najít vnitřní rovnováhu. Součástí tropické péče o tělo je relaxace v hammam (turecké lázně), peeling z křišťálové guavy a papáji a exotické masáže. Vůně těchto plodů přímo vybízí ke spirituálnímu „cestování“!

DETOXIFYING TREATMENT

Vychutnejte si řadu ošetření, vše se zaměřením na očistu těla a mysli, což vám umožní najít vnitřní harmonii. Jako součást detoxikační léčby si dopřejte rozmarýnovou čistící mořskou sůl, bahenní zábaly, relaxační masáže a koupele s kořením a s éterickými oleji.

CHOCOLATE TREATMENTS

Nechte se hýčkat procedurami, které vám pomohou navrátit rovnováhu těla i mysli. Relaxační ošetření je potěšením pro všechny smysly. Užijte si peeling pro hladkou a měkkou kůži, teplý čokoládový zábal, smyslnou masáž teplým kakaovým olejem a léčebnou proceduru zakončete některým z lahodných čokoládových nápojů. Kombinace kakaa a dalších účinných látek vonících čokoládou, s krémově jemnou texturou, nabízí celou řadu požitků.

 FULL BODY BEAUTY RITUAL

Všechny hotely sítě Beachcomber mají vyhlášené lázně a relaxační centra – spa. Vyberte si z velkého množství nabízených procedur a oddejte se jedinečné indické terapii.
Zasloužíte si to! Čeká vás fantastická „dámská jízda“ za krásou a relaxací. Užijte si cestu do jiné dimenze! Oddejte se oáze klidu v moderní svatyni odpočinku, zajišťující naprosté uvolnění a umožňující poznávání sebe sama. Můžete se těšit na širokou škálu „léčby“, která vyjadřuje podstatu starodávného asijského přístupu k uzdravování. Mezi rituály pro celé tělo patří indonéská osvěžující ledová maska na vlasy, orientální peeling, ošetření obličeje, osvěžení pro ruce a nohy – manikúra a zkrášlování nohou, lak na nehty, ylang-ylang a aromamasáže.

SPORT

Všechny hotely sítě Beachcomber maji sportovní a fitness centrum. Golfová hřiště na Mauriciu patří mezi nejkrásnější na světě. Hole je možné půjčit přimo na recepci.
Zařídíme vám vše od výběru hřiště, pronájmu holí až po transfery. Zahrajte si tenis, volejbal, vyjeďte si na krásnou vyjížďku podél pobřeží oceánu na kole.

MAURICIJSKÁ NÁRODNÍ BOTANICKÁ ZAHRADA

Botanická zahrada, známá jako Sir Seewoosagur Ramgoolam Botanical Garden, je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Mauriciu. Nachází se v blízkosti Port Louis v okresu Pamplemousse. Zahrada má téměř nekonečnou rozlohu, a může vám zabrat víc než týden, než ji stihnete projít celou. Naleznete zde přes 650 druhů rostlin, mezi nimiž jsou známé baobaby, obří lekníny, desítky léčivých rostlin, veliká zahrada s kořením a mnoho dalších zajímavostí. U vchodu do jsou vám k dispozici průvodci, kteří nabízejí kompletní prohlídku. Doporučujeme vám využít jejich služeb.

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.