RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

Skupiny MAURICIUS
SKUPINY

Pro skupiny

Skupinové zájezdy – incentivy

Vedle svateb organizujeme také skupinové akce/incentivy podle vašeho přání a požadavků. Potřebujete zařídit firemní zájezd, výjezdní zasedání nebo školení? Hotely sítě Beachcomber disponují celou řadou perfektně vybavených konferenčních sálů, které můžete pro tuto příležitost využít. Exkluzivita místa udělá dojem na vaše klienty a pro zaměstnance to bude jedinečná odměna za jejich práci.

Rovněž organizujeme pobyty pro zájmové skupiny, například pro rybáře, potápěče nebo pro golfisty. Ve všech případech garantujeme stoprocentní servis. Zařídíme pro vás pronájmy, odborné lektory i potřebné sportovní vybavení.

Stačí jen vznést požadavek a my vám „ušijeme na míru“ akci zcela podle vašeho přání.

Teď už vám jen zbývá zavolat na číslo +420 733 325 737 (HOT LINE 24 HODIN DENNĚ) či zaslat poptávku e-mailem na info@blueholiday.cz – obratem se s vámi spojíme a vaše sny se stanou skutečností!

 

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.