RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS
PROČ S NÁMI

PROČ S NÁMI

„Byla tropická noc, palmy šuměly. Moře zpívalo svoji ukolébávající píseň, cikády toužily po svém bledém milenci Měsíci a noc voněla skořicí a kávou, a nad tím vším vznášel se tichý nápěv Mosleminovy písně se vzdáleného minaretu. Doznejte, že jste ani ve snách neočekávala nějaké dobrodružství od vašeho Freda, se kterým denně popíjíte Gordou Rouge, nepocítila jste nikdy touhu po něčem jiném? Po něčem neočekávaném nebo po něčem nesmírném? Nabízím Vám vůli k neočekávanému, odvahu k tomu, abyste si přála něco lepšího, než je průměrná láska nějakého Freda. Nemohu mlčet, musím Vás přesvědčit, že tato chvíle je zázračná, že ji musíme uchopit a vzít a vzbouřit se proti všednímu životu: Takovou chvíli nemáme právo minout bez povšimnutí… Počkám na Vás venku, chci, abyste přišla sama, zavřete oči, odcházím…”

Kristián

 Vážení a milí návštěvníci portálu Blue Holiday,

Takovou chvílí je Váš život. Díváte se na staré filmy a víte, že žádná z jejich hvězd již nežije, ale touhy a sny  ve vás probouzejí stále… Hinduisté vám budou říkat, že máte minimálně sedm životů. To nechám na vás… I kdyby to byla pravda, proč nenaplnit báječnými zážitky každý z nich? Cairo, Mauritius, Zanzibar, Réunion, Srí Lanka, Thajsko, Arábie, Itálie… Co slovo, to vyzvání na cestu, která vás vytrhne z všednosti a dá vám to, co už nikdo nemůže vzít – zážitky a obohacení. Zasloužíte si, aby „chvíle”, která je vám vyměřena, byla prodchnuta dobrodružstvím, štěstím a báječnými zážitky. Budeme šťastni, když právě vám budeme moci  zařídit vaše cesty, které vám mění a obohacují život.

Jan Soukup
CEO Blue Holiday

Blue Holiday je marketingový portál prodávající výhradně zájezdy cestovní kanceláře Blue Sky Travel. Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999, dovolenou a služební cesty pro vás připravujeme tedy již více než 15 let. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou ovšem několikanásobné.

Zažijete pocit naprostého individuálního přístupu, poradenství a pomoci s výběrem nejlepších nabídek a cen. Dostáváte vysoce nadstandardní 24 hodinový servis se stálou možností kontaktu a návštěvy našich delegátů v jednotlivých destinacích. Srdečně vás přivítáme v našem showroomu v Loretánské 13 ,Praha 1, kde můžete shlédnout bohatou filmovou a obrazovou dokumentaci vybraných letovisek. Naši pracovníci ,kteří je mnohokrát navštívili, vám osobně poradí, doporučí a zařídí vše, podle vašich preferencí a zájmů. Jsme připraveni splnit všechna vaše individuální přání a představy o dovolené. Proto berte naši publikovanou nabídku jen jako ukázku toho, co můžete požadovat.

V zásobě pro vás máme připraveny další destinace, ubytovací zařízení a služby. Hotely jsme pro vás pečlivě vybírali osobně přímo na místě. Jednotlivá místa nepopisujeme dle dodaných knih a prospektů, ale dle svých zkušeností. Na naše poznávací okruhy cestujete třeba jen ve dvou, mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Nemusíte se obávat, zda váš zájezd nebude zrušen ze strany cestovní kanceláře z důvodu malého počtu přihlášených účastníků. S Blue Sky Travel můžete na poznávací okruh odjet kdykoliv, vyhovíme vašim požadavkům na termín odletu i na kvalitu hotelů.

Další aktivity Blue Sky Travel:

Nejsme jen cestovní kanceláří, ale navíc generálním/výhradním obchodním zastoupením leteckých společností Air Astana (Kazachstán), Air Cairo,  AirMauritius, Croatia Airlines,
EgyptAir, flydubai, Jet Airways, JetKonnect, Kuwait Airways a Singapore Airlines pro Českou resp. Slovenskou republiku.

Blue Sky Travel s.r.o., provozovatel cestovní kanceláře, má řádně uzavřenou smlouvu o povinném smluvním pojištění pro případ úpadku podle ust. § 6 a násl. zákona č. 159/1999 Sb. s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s.

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.