RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS

O nás

Blue Sicily je specializovaný internetový cestovní portál pro návštěvníky nádherného ostrova Sicílie.

Po úspěšném startu portálu na ostrov Mauricius – Blue-Mauritius.cz, navázala v letošním roce společnost Blue Sky Travel – Blue Sicily spolupráci i s hotely na východním pobřeží ostrova Sicílie, které pro vás osobně vybrala.

Společnost Blue Sky Travel je řádným členem asociace cestovních kanceláří České republiky a působí na českém trhu více než 14 let, přičemž více než 10 let organizuje svým klientům dovolenou na míru v mnoha destinacích světa.
Za dobu své působnosti získala celou řadu ocenění, mimo jiné 1. místo v soutěži „Volba klientů Invia.cz” v roce 2012. Obsadila rovněž první místa v soutěžích, týkajících se prodejů letenek.

Blue Sky Travel je řádně pojištěna proti úpadku a zároveň je generálním (resp. výhradním) obchodním zástupcem následujících leteckých společností: Air Astana (Kazachstán) (CZ, SK), Air Mauritius (CZ, SK), Croatia Airlines (CZ, SK), Egypt Air (CZ, SK), Jet Airways (India) (CZ, SK), JetKonnect (India) (CZ, SK), Kuwait Airways (CZ, SK) a Singapore Airlines (CZ), které zastupuje na českém a slovenském trhu.

Naše nabídka ubytování je prověřená spokojenými klienty z celého světa, kteří jezdí na Sicílii trávit svou dovolenou. Na tomto portálu vám budeme přinášet i hodnocení zájezdů od našich zákazníků. Na Sicílii zajišťujeme mimo klasické dovolené i incentivní školící zájezdy, skupinové pobyty golfistů, cyklistů či filmová natáčení. Máme vynikající osobní vztahy s vedením i personálem hotelů, s řidiči, lékaři. Na místě je k dispozici i česky hovořící delegát. Specializujeme se na nejkrásnější část ostrova – východní pobřeží, kde se nachází i proslulá pláž Fontane Bianche, kouzelné městečko Taormina, architektonické skvosty, jako jsou města Noto, Piazza Armerina, Ragusa-Ibla, přírodní krásy a parky.

Naši konzultanti na Sicílii žili, takže vám mohou poradit, které pláže a památky navštívit, aby vaše dovolená naplnila veškerá očekávání a zamilovali jste si tuto klidnou destinaci stejně jako my. Na Sicílii létáme nyní nově s charterovými lety Praha – Catania a zpět každý víkend. (květen – září). Pro naše slovenské klienty můžeme zařídit odlety z Vídně. Je možné využít pravidelné denní linky po celý rok (Alitalia, ČSA, Air One) a délku pobytu zcela nastavit podle vašich požadavků.

Kdykoliv nás můžete samozřejmě kontaktovat na naší HOT-LINE +420 734 448 563

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.