RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

SRÍ LANKA

SRÍ LANKA

Už od velmi raných dob cestování je Sri Lanka považována za jednu z nejpůvabnějších a nejrozmanitějších exotických destinací. O její kráse svědčí i mnoho různých přezdívek, které tato země získala v průběhu staletí: „Perla Indického oceánu“, „Zářivý ostrov“, „Smaragdový ostrov“, „Div Asie“ a mnohé další. Do povědomí se však zapsala svým původním názvem Cejlon. Ale ať už tento ostrov nazveme jakkoliv, je neoddiskutovatelným faktem, že je se jedná o jedinečnou zelenou zemi s unikátní faunou i flórou a s nekonečným plážemi omývanými vlnami Indického oceánu. Deštné pralesy, historická města , rýžová pole, čajové plantáže, budhistické chrámy, národní parky, úžasné přírodní scenérie a v neposlední řadě ty nejlepší surfařské vlny na světě – to vše je jen malým výčtem z krás této úchvatné přátelské země…

Teď už vám jen zbývá zavolat na telefonní číslo +420 734 448 563 či zaslat poptávku e-mailem info@blueholiday.cz – obratem se s vámi spojíme a váš sen se stane skutečností!

Nezávazně poptat – Srí Lanka

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS VÝBĚR TĚCH NEJLEPŠÍCH HOTELŮ S OSOBNÍM SERVISEM ZA AKČNÍ CENY

Počasí na Srí Lance:

Srí Lanka má tropické podnebí, tj. střídání období sucha a dešťů (když na Srí Lance prší, tak opravdu LEJE!). Období sucha a dešťů se střídá v každé části ostrova jinak.

  • květen až červenec – období dešťů zejména na jihu a jihozápadě ostrova (průměrná teplota vzduchu 30°C, moře 26°C),
  • prosinec až leden – období dešťů na východní části a severu ostrova (průměrná teplota vduchu 30°C, moře 24°C),
  • listopad až březen – hlavní turistická sezóna, tedy nejsušší a nejteplejší počasí (průměrná teplota vzduchu 31°C, moře 25°C)

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.