RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.blueholiday.cz/www/wp-content/themes/blue_holiday/single-hotel.php on line 20
Long Beach ★★★★★

již od 45.990,- za osobu

cena zahrnuje:

 • Letecká doprava vč. tax a transferů
 • Snídaně, Polopenze, All Inclusive
 • Ubytování na 7 ( 10, 12, 14 ...) nocí
 • Služby česky mluvícího delegáta
 • Servis partnerské CK
 • Blue Holiday Hot-line
ZASLAT NABÍDKU
 • O hotelu
 • Ubytování
 • Stravování
 • Aktivity
 • Ceník

Long Beach ★★★★★

Váš luxusní a moderní hotel na Mauriciu

Nově vybudovaný luxusní hotelový komplex se rozkládá na jedné z nejdelších a nejhezčích plážích na ostrově. Spojením moderní architektury, vysokých stropů, dokonale upravených zahrad a tradičních mauricijských stavebních materiálů vzniká zcela unikátní hotelový resort, který nese název Long Beach. Architekti měli před sebou nelehký úkol – a to navrhnout luxusní hotelový komplex, který by splňoval nároky všech hostů – rodin, párů nebo větších skupin. A svůj úkol zvládli brilantně. Pokud chcete zrelaxovat a zapomenout na všechny problémy, hotel Long Beach pro Vás bude ideálním místem. Každý den je pro vás k dispozici Sea Spa s týmem špičkových terapeutů. Zda-li je sport vaším velkým koníčkem, i pro vás má hotel Long Beach zajištěno neuvěřitelné množství aktivit, kterým se budete moci věnovat. Nejenom vodní sporty jako je plachtění, jízda na kajaku, kitesurfing, potápění, ale je pro vás připraven tenisový kurt, golfové hřiště, lukostřelba, jóga nebo aerobik. I o vaše ratolesti se hotel milerád postará. Spousty aktivit si děti od 4 do 11ti let mohou užít v Angel`s Kid`s Club a děti od 12ti do 17ti let mohou navštívit oblíbený Waves Club. Hotelový komplex Long Beach se také pyšní spoustou nekonvenčních služeb. Využít můžete půjčovnu aut, obchodního asistenta, službu hlídání dětí, květinářství, prádelnu nebo taxikáře. Celý resort je navíc pokryt Wi-Fi internetovou zónou. Nejenom z pláže, ale dokonce i z hotelových pokojů budete mít nepřekonatelný výhled přímo na lagunu, korálový útes a křišťálově čisté vody Indického oceánu. Navštivte ráj na zemi, který se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius.

Náš názor:

Nový luxusní hotel na Mauriciu Long Beach leží na okraji jedné z největších a nejkrásnějších přírodních pláží ostrova Maurius. Moderní a elegantní Long Beach byl postaven v konceptu „Dolce Vita“. Moderní architektura, vysoké stropy, luxusní zahrady, přírodní tvary a tradiční mauricijské stavební materiály se spojily v perfektní ráj klidu se vznešenou přírodní výzdobou. Tento kousek ráje se nachází na východním pobřeží ostrova. Hotelové pokoje mají nádherný výhled na křišťálově čisté laguny, korálové útesy a Indický oceán. Ať už jste pár nebo cestujete s celou rodinou či ve skupině, pevně věříme, že každý z vás bude naprosto spokojen. Pokud jste zastáncem akční dovolené, máte opravdu z čeho vybírat díky rozsáhlé nabídce sportovních zařízení: – plachtění, – jízda na kajaku, – kite surfing, – potápění, – aqua – aerobik, – vyjížďka lodí se skleněným dnem, – výlety či tenis, – aerobik, – kolečkové brusle, – golf, – lukostřelba, – jóga – mnoho dalších aktivit. Tento nový luxusní hotel na Mauriciu je specifický tím, že poskytuje našim nejmladším hostům bezplatné aktivity každý den v proslulém Angel Kids‘ Club pro děti od 4 – 11 let a Wave Club pro 12 až 17 let.

Umístění:

– poloha: hotel se nachází na východním pobřeží v oblasti Belle Mare

– pláž: hotel se nachází na jedné z nejdelších pláží ostrova, plážový servis (10:00-17:00h)

Hotel Long Beach na mapě

 

Ubytování

Samotný hotel má 255 pokojů, které jsou harmonicky rozloženy do tří půlkruhů. Každý z těchto pokojů skýtá dech beroucí výhled na průzračné vody Indického oceánu a na pláž. Moderní design a pečlivě vybraný nábytek tvoří perfektní harmonii se zelenými, červenými a bílými doplňky všech pokojů.

Součástí každého pokoje v tomto luxusním pětihvězdičkovém hotelu je minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Jednotlivé koupelny obsahujía vždy vanu, sprchový kout a oddělené WC.

Hotelové pokoje splňují více než byste od pětihvězdičkového pokoje mohli očekávat. Samozřejmostí jsou tzv. King Size postele, telefon s přímou mezinárodní linkou, připojení k WiFi zdarma, iPod dok, digitální hodiny, rádio, elektrický sejf, fén a nezávislá klimatizace.

Na 42“ ploché LCD televizi si můžete vybrat z nepřeberného množství programů přes sport, zábavu, mezinárodní zprávy, až po programy pro děti – vše v několika jazycích.

Beach Front Deluxe Suites

Beach Front Deluxe Suites

Pýchou tohoto pětihvězdičkového hotelu jsou apartmány, které pokrývají plochu neuvěřitelných 132 čtverečních metrů. Tyto apartmány se nachází v přízemí a jsou uloženy v malebné zátoce téměř u samotného oceánu.
Každý z těchto apartmánů obsahuje dvě postele pro dospělé, s možností třetí postele pro případné dítě, či dalšího dospělého.

Beach Front Deluxe Suites

Family Suite

Family Suite

Rodinné pokoje jsou opravdovým rájem pro děti I dospělé. Tyto pokoje se mohou pochlubit s prostorem přesahujícím 86 čtverečních metrů s oddělenou ložnicí obsahující tzv. King Size postel. Druhý oddělený pokoj obsahuje dvě postele, do kterých můžete uložit až 3 děti.
Každý z těchto apartmánů obsahuje dvě postele pro dospělé, s možností třetí postele pro případné dítě, či dalšího dospělého.

Family Suite

Superior Beach Front

Superior Beach Front

Tyto pokoje se pyšní prostorem 64 čtverečních metrů, opět dokonale sloužící k ubytování dvou dospělých, s možností postele navíc.
Každý z těchto apartmánů obsahuje dvě postele pro dospělé, s možností třetí postele pro případné dítě, či dalšího dospělého.

Superior Beach Front

Standard - Sea Facing

Standard – Sea Facing

Díky neuvěřitelnému prostoru 60ti čtverečních metrů, jsou tyto pokoje dokonale přizpůsobeny k ubytování dvou dospělých, a čítají i jednu další postel pro dítě, či dalšího dospělého.

Standard - Sea Facing

Stravování

Prožijte ten opravdový gastronomický zážitek, měli byste vyzkoušet ojedinělé spojení restaurací Long Beach. Tento komplex tvoří dohromady pět restaurací, které můžete najít jak na pláži, tak i v centru samotného resortu. Čerstvé produkty, výrazná chuť a unikátní kombinace italské, francouzské a mauricijské kuchyně, tím vším se restaurace v Long Beach mohou pochlubit. Všech pět restaurací se navzájem liší, ale zároveň se skvěle doplňují. Takže pokud máte chuť ochutnat kulinářské speciality, neváhejte a vydejte se do hotelového resortu Long Beach.

Tides

Tides

Můžete sledovat, jak symfonii neuvěřitelně čerstvého ovoce a zeleninu s jemnou dávkou kosmopolitního koření a dobře využitých moderních kuchařských postupů. Pravidelně aktualizovaný jídelníček podle šéfkuchaře, nabídka této Mauritijské restaurace zahrnuje chutné saláty, „minut“, gril, místní ryby a shell-fish a dokonce i osvěžující a kreativní dezerty.

Oběd se podává od 12:30 do patnáct hodin.

Tides

Chopsticks

Chopsticks

V této čínské restauraci, která má příjemnou a uvolněnou atmosféru, se setkávají východní a západní vlivy asijské kuchyně. Dva čínští kuchaři a jejich tým přepracoval tradiční recepty s kreativitou, aniž by došlo k jejich narušení ať vůní nebo chutí těchto tradičních moderních pokrmů. V otevřené kuchyni, čínský kuchař Mistr Es Nouilles Lamian ukazuje jeho výjimečné kulinářské schopnosti.

Oběd se podává od 12:30 – 15:00
Večeře se podává od 7 do 22:30.

Chopsticks

Hasu

Hasu

V moderně zařízené gastronomické restauraci na Mauriciu, japonský a italský Chef spojil svůj talent a chuť fusion, aby Vám mohl představit moderním kuchyni, autentickou, odvážnou a hlavně lahodnou. Nabídky jsou vytvořeny pod dohledem Michelinského italského šéfkuchař Moreno Cedroni. Vaří se přímo před Vašima očima!

Hasu

Tato japonská restaurace je nádherný salonek se sushi barem, grillem, centrálním pultem Yakitori.

Hasu je jediná restaurace Long Beach, která není zahrnuta v ceně polopenze;dodatkový poplatek bude přidán do vašeho účtu.
Večeře se podává od devatenáct hodin do 10:30 hodin.

Sapori

Sapori

Slavná Michelinská hvězda šéfkuchař Moreno Cedroni vytvořil tuto restauraci s cílem moderních a chutných pokrmů italské kuchyně s použitím vysoce kvalitních produktů. Sapori je specializovaný na předkrmy, těstoviny, pizzy, mořské plody a saláty.

Sapori

Večeře se podává od devatenáct hodin do 22:30

Le Marché

Le Marché

Skutečně kulinářské divadlo, Le Marché je potěší Vaše všechny smysly!
Chytré uspořádání umožňuje hostům najít si ústraní a klid.Restaurace nabízí čerstvé a chutné pokrmy, které uspokojí vkus a očekávání každého klienta.

Le Marché

Kompletní anglická nebo kontinentální snídaně.

Snídaně se podává od 07:30 do 10:30.

Od 19:00 – 22:30, interaktivní formou bufetu nebo table d’hote jsou navrženy k večeři.

Vybavení, služby a aktivity

Pokud jste zastáncem akční dovolené, máte opravdu z čeho vybírat díky rozsáhlé nabídce sportovních zařízení:

 •  plachtění,
 •  jízda na kajaku,
 •  kite surfing,
 •  potápění,
 •  aqua – aerobik,
 •  vyjížďka lodí se skleněným dnem,
 •  výlety či tenis,
 •  aerobik,
 •  kolečkové brusle,
 •  golf,
 •  lukostřelba,
 •  jóga

… a mnoho dalších aktivit

Ceník

Dovolujeme si upozornit, uvedené ceny neobsahují speciální slevy a jsou pouze orientační.  Viz následující  vzorový ceník týdenního pobytu se snídaní. Samozřejmě s námi můžete letět kdykoliv, na libovolný počet dnů a s různými možnostmi typu stravování!

Ceník na vyžádání.


Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.