Conrad Rangali Maldives *****

Maledivy
Doprava
Letecky
Strava
All Inclusive
Počet nocí
10
Cena od
81.999 Kč

Popis

Resort s podvodní restaurací! Pětihvězdičkový hotelový resort, kde se snoubí luxus s jednoduchým elegantním stylem, se rozprostírá na ploše dvou tropických ostrovů, které jsou domovem mnoha unikátních mořských živočichů. Svým hostům nabízí výběr z dvanácti typů přepychového ubytování a dvanáct různých restaurací a barů, včetně unikátní podmořské restaurace, sýrového baru a také vinného sklepa s více než 20 tisíci lahvemi světových značek. Přijďte se uvolnit do našich dvou lázeňských zařízení, nebo prožijte den aktivně – s naší širokou nabídkou sportů a exkurzí. Můžete se vydat na rybářskou expedici, jít se potápět, nebo navštívit sousední ostrovy. Resort Conrad se umístil v roce 2013 na nejvyšších příčkách žebříčku TOP 100 nejlepších hotelů na světě průvodce Conde Nast Traveler a také žebříčku TOP 10 nejlepších plážových hotelů.

Svatby

Není kouzelnějšího místa, kde si říct svá ano, než v přepychovém resortu tropických Malediv. Obnovte svůj manželský slib přímo na bílé písečné pláži, v kapličce lásky nebo v magickém prostředí naší unikátní podvodní restaurace Ithaa. K obřadům patří například výzdoba, třípatrový dort, šampaňské a fotografování. Po obřadu se můžete vydat na romantickou projížďku na loďce Dhoni. Maledivy jsou zkrátka jako stvořené pro vaše výjimečné životní okamžiky.

Meetingy

Business centrum. Resort Conrad je také vhodný pro pořádaní menších meetingů a schůzí, které lze uspořádat přímo na pláži, nebo i v podmořské restauraci. K dispozici je i obchodní centrum s kancelářským vybavením, které je vhodné pro schůzku desetičlenné skupiny.

Ubytování

Hotelový resort nabízí na dvou ostrovech vše: od luxusních plážových vil a apartmánů až po opravdu exkluzivní super luxusní ubytování nejvyšší světové úrovně. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů ve všech vodních vilách nepovolujeme ubytování dětí do 12 let. Typy ubytování:

Královské plážové vily

 • Plážové vily nabízejí elegantní a komfortní prostor s bohatou moderní výbavou. Vily jsou klimatizované, vybavené jídelním stolem, vlastní lednicí, luxusní venkovní koupelnou, zahrádkou s vlastní soukromou verandou, která vede přímo na pláž.

Královské luxusní plážové vily

 • Uvolněte se v pohodlí své vlastní zahrady a mělkého relaxačního bazénu! Luxusní vily mají elegantní design a jsou překrásně prosvětlené ohromnými okny, sahajícími od země až do výšky stropu. K vašemu pohodlí přispěje i řada moderních doplňků, jakými jsou kabelová televize, přehrávač DVD/CD, lednička s minibarem a také pokojová služba, která je k dispozici po celý den.

Junior plážový apartmán

 • Dva junior apartmány jsou rozšířenou luxusní plážovou vilou s obývací místností a kuchyňským koutem. Na rozměrné verandě směřující k pláži jsou dvě velká lehátka, mělký relaxační bazén a jídelní stůl pro 6 osob. Apartmány jsou překrásně prosvětleny velkými okny a mají soukromou velkou zahradu s fontánkou a venkovní lázní.

Plážové apartmány

 • Luxusní a prostorný plážový apartmán je přepychově vybaven dvěma ložnicemi, z nichž každá má svou vlastní venkovní koupelnu v zahradě a verandu s relaxačním mělkým bazénem. Nabízí elegantní prostor obývací místnosti s televizí a pohodlnou sedací soupravu Hosté ubytovaní v plážových apartmánech mají k dispozici 24 hodinový pokojový servis.

Královské vodní vily

 • Vodní vily získaly v roce 2012 ocenění v soutěži World Trawel Awards v kategorii nejlepších vodních vil na Maledivách. Nabízejí elegantní design a řadu moderních vymožeností, vlastní terasu s lehátky a s lázní, neomezený přístup k laguně i přepychový výhled na oceán.

Královské vodní vily vyšší kategorie

 • Prožijte přepychovou dovolenou v luxusní vodní vile, která nabízí exkluzivní výhled na oceán přímo z postele, terasu vybavenou vířivou vanou, šatnu, luxusní obývací část a veškeré moderní vybavení. Zapomeňte na stres a nechte se unášet fascinujícím panoramatem Indického oceánu!

Královské luxusní vodní vily

 • Ubytujte se v luxusní vodní vile a každý večer si užívejte překrásného západu slunce! Na vaší soukromé, luxusně upravené terase přímo nad průzračnou lagunou, můžete relaxovat ve vlastní vířivé vaně. Koupelna je vybavena sprchou a vanou ze které je výhled přímo na oceán. V bohatě zdobené ložnici je luxusní manželská postel s nebesy, televize s domácím kinem a minibar.

Rodinné vodní vily

 • Rodinné vily postavené přímo nad hladinou klidné tyrkysové laguny jsou přepychovým ubytováním, které přináší vysokou úroveň komfortu a maximum soukromí. Jsou ideální nejen pro rodiny s velkými dětmi, ale i pro skupinu potápěčů, co mají v plánu si užít exkluzivní tropické prostředí s úchvatným podmořským světem. Vila je vybavena venkovní vířivou vanou na terase a všemi nezbytnými moderními vymoženostmi.

Lázeňské vodní vily

 • Lázeňské vodní vily stojí přímo nad hladinou klidné laguny a jsou velmi přepychovým typem ubytování. Jeden z pokojů je vybaven masážními lehátky, takže si můžete nechat provádět masáže přímo ve vile. Součástí je i jednoduché cvičební náčiní. Vily mají přepychovou terasu s vířivou vanou a lehátky. Uvnitř pak naleznete všechny nezbytné moderní vymoženosti: televizi s plochou obrazovkou, vysokorychlostní internetové připojení, minibar a lednici. V luxusních lázeňských vilách si zaručeně užijete tropickou dovolenou svých snů …

Premier vodní vily

 • Premier vily se tyčí na sloupech nad klidnou lagunou a je z nich přepychový výhled na Indický oceán. Disponují velkou ložnicí s manželskou postelí, sedací soupravou a otočnou 50“ plazmovou televizí. Součástí vily je kuchyňský kout, luxusní koupelna se sprchou a s vířivou vanou, ze které je výhled na oceán. Dále následuje rozměrná terasa s lehátky a bazénem, který vypadá jako by se přeléval do oceánu.

Twin Premier vodní vila

 • Pyšně se tyčící nad tyrkysovou lagunou, je Twin Premier vodní vila jedním z nejluxusnějších ubytování na Maledivách. Jde vlastně o dvě vily průchozí přes terasu. Každá polovina má své vlastní soukromé prostory. Hlavní místnost je vybavena manželskou postelí i sedací soupravou a otočnou 50“plazmovou televizí. Je tu kuchyňský kout a super-luxusní koupelna se sprchovým koutem a vířivou vanou, ze které je výhled na oceán. Prostory dále pokračují ven na rozměrnou terasu, kde má opět každá polovina k dispozici svůj vlastní přepychový bazén, lehátka i denní postel.

Vodní vily s výhledem na západ slunce

 • Vodní vily vám nabízejí velmi elegantní a komfortní ubytování se všemi nezbytnými moderními vymoženostmi. Vodní vila disponuje luxusním bazénem na rozměrné terase, kde je poskytován číšnický servis. S obývacím pokojem je navíc propojená denní ložnice, z jejíž otočné postele je možné sledovat pohyb zapadajícího slunce. Vodní vily mají i přepychové podlahy z mramoru a v obývacím pokoji je možné, díky skleněnému průhledu v podlaze, pozorovat podmořský život. Samozřejmostí je také 24 hodinová pokojová služba.

Stravování

Navštivte naše přepychové restaurační zařízení a pochutnejte si na řadě specialit z celého světa. Naším nejexkluzivnějším stravovacím zařízením je bezesporu podmořská restaurace Ithaa, kde se nad vaším stolem budou prohánět tropické ryby. 

Romantická večeře pro dva na pláži

 • V resortu vám můžeme připravit večeři na pláži s vlastním kuchařem a číšníkem. Vybrat si můžete klasické stolování pro dva při svíčkách, nebo posezení na měkkých polštářích. Zatímco si budete vychutnávat vynikající večeři, nad vámi se rozzáří hvězdná obloha.

Plážové hody s humrem a šampaňským

 • Nezapomenutelnou romantickou chvíli nabízí naše hostina s mořskými plody! Rezervujte si stůl a pochutnejte si na humru či na korýších připravovaných na grilu.

In – stravování

 • Pochutnejte si na snídani, obědu či večeři v pohodlí vaší vily. Pokojový servis uspokojí každého milovníka dobrého jídla i pití.

Atoll market

 • Tento podnik je jedinou bufetovou restaurací, kde si pochutnáte na jídlech z osmi kuchařských stanic. Osm kuchyní tu reprezentuje osm různých druhů jídel: asijská, italská, japonská, indická, jídla z grilu, speciality, pečené pochoutky a dezerty.
  Snídaně: 07:00–11:00 hod.
  Večeře: 19:00–22:30 hod.

Ithaa – podmořská restaurace

 • Podmořská restaurace se nachází 5 metrů pod hladinou moře a je mnohými považována za „Nejkrásnější restauraci světa“. Takto ji nazval i New York Daily News. Nabízí současnou kontinentální kuchyni, můžete si pochutnat na ranním koktejlu, v poledne na obědu s čtyřmi chody a večer třeba zakončit lahodným kaviárem. Restauraci je možné si rezervovat pro speciální příležitosti, jakými jsou například soukromé snídaně, večeře či svatební oslavy.
  Otevřeno každý den: 11:00-24:00 hod.

Koko grill restaurant

 • Povečeřte pod otevřenou oblohou plnou hvězd a ochutnejte naše menu o devíti chodech! Koko grill vám nabídne ty nejexkluzivnější japonská jídla na Maledivách, v romantickém prostředí, společně s úchvatnou kuchařskou show.
  Otevřeno každý den: 20:00-23:00 hod.

Mandhoo Restaurant

 • Restaurace se vznešeně tyčí přímo nad Indickým oceánem ve vzdálenosti 100 metrů od břehu. Pochutnáte si formou tradičního evropského stolování s trochou orientu na speciální bio- stravě, inspirované naší lázeňskou filozofií. Otevřeno: úterý až neděle
  Obědy: 12:00-15:00 hod.
  Večeře: 19:00-20:30 hod.

Sunset bar & grill

 • Pochutnejte si na nejlepším mase, mořských plodech a lahodném vínu na terase, nad klidnou modrou lagunou s překrásným výhledem na oceán. Bar je vzdálený 50 metrů od břehu a je přístupný z mola. Přímo pod ním se nachází pestré korály s bohatým podmořským životem.
  Otevřeno je každý večer: 19:00-23:00 hod.

Vinný sklep

 • Hotelový sklep je ideálním místem pro všechny milovníky vín, jehož nabídka nemůže nic jiného, než nadchnout. Náš personál vám pomůže sladit večeři s tím nejlepším vínem. Prostor je pro 12 hostů a pokaždé si u nás vyberete z jiného jídelníčku. Upozorňujeme zájemce, že rezervace je nutná!
  Otevírací doba: každé úterý a pátek 19:30-24:00 hod.

Ufaa Jereme Leunga

 • Originální restaurace kuchařského mistra Jereme Launga nabízí exkluzivní, autentické a inovativní speciality ze všech koutů Číny. Můžete si nechat připravit třeba čerstvé domácí nudle, dim sum, nebo originální polévku Jereme Leunga v prostředí které sám mistr navrhl. V prostoru restaurace se snoubí tradiční architektura ostrovů s orientálními prvky z Číny. Součástí restaurace je čajovna se společenskými prostory, tak i se soukromým posezením pro dva. Navštivte toto kouzelné prostředí a vyberte si z našeho menu, které připravuje každý měsíc sám mistr Leung.

Vilu restaurant

 • Vilu je hlavním stravovacím zařízením, které se specializuje na vynikající jídlo perfektně sladěné s kvalitním vínem. Svým umístěním u kraje laguny se v noci mění na kouzelné romantické místo – skvělé pro hosty trávící v resortu své líbánky. Ve středu a sobotu zavřeno!
  Snídaně: 7:00-11:00 hod.
  Večeře: 19:00-22:30 hod.

Rangali bar

 • Uvolněte se v Rangali baru s krásným výhledem oceán a užijte si večery plné zábavy. Rangali bar je místo pro setkávání. Jeho společenské prostředí v blízkosti velkého bazénu z něj dělá středobod života na ostrově. Přijďte na oběd, večeři, lahodný koktejl či na lehkou svačinu.
  Otevřeno je každý den od 11:00 do 1:00 ráno

Sýrový a vinný bar

 • Tento bar nabízí ochutnávku 101 druhů světových sýrů a přepychový výběr vín. Usaďte se v jeho stylovém prostředí s podlahou z černého vulkanického písku dovezeného až z Nového Zélandu.
  Otevřeno je každý den od 17:00 do 1:00 ráno

Aktivity a služby

Rekreační aktivity:

 • Potápění
 • rybolov
 • vodní sporty a exkurze:
  Pokud chcete vaši dovolenou prožít aktivně, je ostrovní resort Conrad tím pravým místem. V nabídce je široká řada aktivit od potápění až po poznávací exkurze. O vaše nejmenší se mezitím postarají v resortním dětském klubu.
 • SubAqua – Potapěčské centrum
  V centru SubAqua jsou poskytovány profesionální služby odborného mezinárodního týmu. Je možné absolvovat profesionální kurz s mezinárodním certifikátem, opravňující k potápění kdekoliv na světě. Na exkurzích s naším týmem budete v průběhu dovolené poznávat všechny přední korálové oblasti.
 • Potápění a šnorchlování
 • Šnorchlování se žralokem obrovským
 • Rybaření
 • Rybaření Big game
 • Ranní rybaření
 • Vodní sporty
 • Plavba na katamaránu
 • Jízda na kanoi
 • Jízda na kajaku
 • Windsurfing
 • Wakeboarding
 • Kneeboarding
 • Šlapadla
 • Paddle board
 • Exkurze a projížďky
  * Výlety na pustý ostrov
  * Výlety za objevováním místní kultury
  * Výlety po rybářských osadách
  * Plavba na jachtě
  * Romantické projížďky při západu slunce
  * Mořské safari na lodi s průhledným dnem
  * Delfíní safari
 • Sportovní výbava resortu
 • Fitness centrum
 • Jóga
 • Tenisové kurty
 • Stolní tenis
 • Volejbalové hřiště
 • Lázně
  Ostrovní resort má dvě lázeňská zařízení a obě se nacházejí přímo nad vodní hladinou. První z nich leží padesát metrů od severního břehu hlavního ostrova a disponuje 9 pokoji, z nichž pět je vybaveno saunou a masážní vanou. Je zde i salon krásy, terasa k opalování a restaurace. Takzvaná péče pěti elementů, inspirovaná starověkými praktikami od Číny až po Řecko, vám dodá tělesnou i duchovní sílu. Druhé lázeňské zařízení je také přímo nad vodní hladinou a má částečně prosklenou podlahu, která vám nabízí neomezený pohled na korály, zatímco se o vaše tělo budou starat odborníci. Svěřte se do jejich péče a načerpejte novou životní energii.

Poloha:

Na ostrově Rangali , v maledivském souostroví jižní Ari Atoll. Letiště – 30 min. hydroplánem