Holiday Inn Resort Kandooma ****

Maledivy
Doprava
Letecky
Strava
All Inclusive
Počet nocí
10
Cena od
53.299 Kč

Popis

Hotelový resort nabízí 160 elegantních vil pro jednotlivce, páry i pro rodiny s ubytováním na pláži, v zahradách i přímo nad vodou. Všechny vily navozují pocit vzdušnosti a komfortu a velká okna zajistí, že tropická krása ostrova se nikdy neztratí z vašeho výhledu. Celý ostrov je pokrytý širokopásmovým WiFi, takže můžete internet využívat bez jakéhokoli omezení. Resort disponuje dostatečným množstvím restauračních zařízení a barů, kde si pochutnáte na evropské, asijské i místní kuchyni a na vynikajících nápojích. Naučte se plavit na katamaránu, vydejte se na průzkum sousedních ostrovů, nebo poznejte maledivský podmořský svět korálových útesů při potápění nebo šnorchlování. Zatímco si budete užívat vodních sportů a exkurzí, nebo třeba jen romantických chvilek v prostředí tropů, o vaše děti se výborně postarají v našem klubu Kandoo kids.

Rodinný program KIDS STAY & EAT FREE

Rodiny mohou užívat výhod našeho balíčku, kdy až čtyři děti ve věku do 12 let se mohou zdarma stravovat v Kandooma café se svými rodiči, kteří platí plnou cenu.

Balíček obsahuje:

 • Ubytování v plážových rodinných vilách, nebo běžných plážových a zahradních vilách s přistýlkou.
 • Snídaně a večeře v podniku Kandooma café
 • Pizza k obědu v našem Bokkuraa coffee clubu
 • Možnost vyrazit na delfíní safari, projížďku při západu slunce, nebo na potápění s želvami

Svatby

Toužíte po opravdu jedinečném svatebním obřadu? Uspořádejte ho v našem tropickém ráj: Není romantičtějšího místa než bílé písečné pláže u Indického oceánu. Náš tým vám rád pomůže s plánováním a postará se o každý detail: od líčení přes výzdobu, dort a fotografování až třeba po romantickou projížďku na loďce při západu slunce.

Nabídka obřadů:

 • Obnova manželského slibu
 • Maledivská svatba
 • Svatba pod mořskou hladinou
  Upozorňujeme, že se jedná pouze o symbolické obřady, nejedná se o právoplatné sňatky.

Líbánky – balíček Stay romantic:

Líbánkový koncept nabízí romantické ubytování v líbánkových vodních vilách, péči v lázních a projížďku na katamaránu při západu slunce. K první snídani obdržíte šampaňské, které dostanete až do pokoje a večer zakončíte romantickou večeří při svíčkách na pláži. U nás prožijete líbánky svých snů..

Ubytování:

Pavilony nad mořem

 • Vychutnejte komfort, luxus a ničím nerušený výhled na oceán, který nabízejí naše výjimečné pavilony stojící přímo nad vodní hladinou.

Vily nad mořem

 • Vily stojící přímo nad lagunou přinášejí nevšední zážitek. Svůj volný čas můžete trávit v pohodlí sítě zavěšené nad vodou přímo na vaší soukromé terase.

Rodinný plážový domek

 • Jak již název napovídá, jsou tyto domky tím pravým pro ubytování rodiny. Nabízejí obývací pokoj i prostor pro stolování a v patře ložnice, ze kterých je velmi krásný výhled na krajinu ostrova Kandooma a na oceán.

Plážový domek

 • Plážové domky jsou luxusním ubytováním s čelním výhledem na moře a úchvatně kombinují přírodní materiály s moderním designem. Díky otevřenému prostoru v přízemí je možné plně vychutnávat krásu ostrova, jeho bohatou vegetaci a bílou pláž.

Plážová Vila

 • V této vile budete mít pocit, jako by vás pláž nikdy neopouštěla: Vše zde připomíná modrý oceán a bílý písek. Vila disponuje luxusní polootevřenou koupelnou a moderním luxusem v podobě televize s plochou obrazovkou, zařízením pro poslech hudby z Ipodu a Mp3, a také širokopásmovým připojením k WiFi. 

Zahradní vily

 • Stejně jako ostatní dvojdomky, zahradní vily nabízejí krásně prosluněné prostory díky svým vysokým oknům. Plážové vily přinášejí ve standardní výbavě televizi s plochou obrazovkou a zařízení pro poslech hudby z Ipodu a Mp3. 

Stravování

Dine IN! Kuchyně

 • Nabízíme bezprostřední zážitky z přípravy jídel mezinárodní kuchyně. Ponořte se do naší nabídky, která přináší jedny z našich nejvybranějších pochoutek. Naši kuchaři vás zvou do kuchyně na strhující přehlídku čerstvých mořských plodů a sezónních jídel. Nechte si připravit jídlo přímo před vašima očima.
  Otevřeno je každou středu od 18:30 do 22:30 hod.

Rybářský trh

 • Kde jinde byste si mohli vychutnat čerstvou rybu, než právě na rybářském trhu! Vydejte se s námi odreagovat na večerní rybolov a potom si váš úlovek nechte připravit třeba na grilu. Bokkuraa coffee club se každý sobotní večer mění v ráj milovníků čerstvých ryb, lahodných salátů, předkrmů i dezertů. Každou sobotu nabízíme:
  Rybolov od 17:30 do 19:30 hod. Občerstvení od 18:30 do 22:30 hod.

BOKKURAA COFFEE CLUB

 • Bokkuraa coffee club nabízí v uvolněné atmosféře u venkovního bazénu svá vynikající lehká jídla, jakými jsou např. těstoviny, saláty, pizzy, nebo sendviče.
  Otevřeno: 11:00-22:30 hod.

KANDOOMA CAFÉ

 • Začněte nový den s vynikající snídaní v našem Kandooma café, které si můžete vychutnat i ve venkovním prostředí s výhledem na oceán. Večer se podnik mění v romantické místo se svíčkami, uklidňující hudbou a výbornou, kuchyní, kde si můžete pochutnat na zcela originální směsi světových chutí formou bufetu, nebo nechat kuchaře, přímo před vašimi zraky vykouzlit jídlo z ingrediencí, jež si sami vyberete.
  Otevřeno: 6:30-22:00 hod.

THE KITCHEN – KUCHYNĚ

 • Navštivte elegantní prostředí našeho podniku, kde se najíte v plážovém prostředí s přepychovým výhledem na tropické panorama. Všechna jídla jsou připravována na stole, přímo před vašima očima, hotelovými kuchaři z těch nejčerstvějších ingrediencí podle západních i asijských receptů. Přijďte si pochutnat na thajských nebo indonéských specialitách do naší „Kuchyně“.
  Otevřeno 18:30-22:30 hod.

BARAVELI BEACH BAR

 • Z plážového baru je překrásný výhled na poklidnou tyrkysovou lagunu Indického oceánu a zručný číšník je vždy připraven vám předvést, jak ovládá své umění. Ať už hledáte něco speciálního k pití nebo potřebujete zahnat hlad lehkou svačinou – naše nabídka uspokojí každého.
  Otevřeno: 10:00-18:00 hod.

SALÓNEK

 • Zde si můžete pochutnat na oblíbených nápojích i lehké svačince, nebo se podílet na každovečerních zábavách pořádaných animačním týmem. Večer strávený v našem salónku – to je uklidňující večer v příjemném elegantním prostředí, včetně soboty s živým DJ setem.
  Otevřeno: 8:30 – až do časných ranních hodin.,

BOKKURAA POOLBAR

 • Bar přímo u luxusního bazénu nabízí mimo vynikající čerstvé kávy a čaje také ovocné šťávy, mléčné nápoje, zmrzlinu i pečivo. Pool bar – to je to pravé místo k relaxaci…
  Otevřeno: 11:00-23:00 hod.

The Deck

 • Na střeše restauračního zařízení „Kuchyně“, se nachází naše „Paluba“, místo odkud si vychutnáte ten nejlepší západ slunce na ostrově Kandoo, Zatímco vám náš číšník připravuje ty nejlepší a nejneobvyklejší tropické koktejly na Maledivách…
  Otevřeno 17:30-23:00 hod.

Aktivity, exurze a služby

Výborná lokace Malediv uprostřed Indického oceánu nabízí velmi široké možnosti jak využít volný čas. Ostrov Kandooma – to není jen potápění a šnorchlování, ale i řada adrenalinových sportů, podmořský život se safari a večer na souši, kdy si můžete vyslechnout maledivského vypravěče u ohně, nebo jen tak relaxovat v místních lázních. Ať už budete chtít svůj pobyt trávit v klidu či velmi dobrodružně, můžete si být jisti, že náš resort vždy naplní přesně vaše představy.

Duch Malediv

 • Každý úterní večer na ostrově Kandoo přináší speciální bohatý program pro děti i celé rodiny, při kterých odhalíte pravou duši Malediv.

Dětská kuchařská škola:

 • Začínáme v 17 hodin, školou vaření pro děti, zdarma.
  17:00–18:30 hod.

Maledivy v jídlech:

 • Poznejte náš ostrov skrze jeho kuchyni. Po škole vaření pro děti je tu přehlídka lahodných tradičních maledivských jídel. Naši znalci se o ně s vámi podělí v našem Kandooma Café.
  18:30–22:00 hod.

Duchovní představení Bodu Beru:

 • Bodu Beru je domorodá hudba, která na Maledivy zavítala s prvními africkými obyvateli na začátku devatenáctého století.
  18:30–22:00 hod.

Potápění v Indickém oceánu:

 • Maledivy jsou jednou ze světově nejvyhlášenějších destinací pro potápění s ohromujícím podvodním světem. Ponořte se do pestrobarevného světa Indického oceánu, objevujte podmořské hory Thila – domov mnoha tropických živočichů i řady barevných korálů. Poznejte bohatý podmořský život, kterým oplývají útesy Beyru. Nechte se obklopit žraloky, rejnoky, mantami, tuňáky, nebo mečouny. Pokud nejste profesionálové, budete na začátku pozváni na orientační ponor. Upozorňujeme, že ze zdravotních důvodů by člověk neměl 24 hodin po potápění cestovat letadlem, a to i v případě nízkého letu, například hydroplánem; pro tyto stroje platí řád 12 hodinového klidu!

Nabídka exkurzí:

 • Šnorchlování s žralokem obrovským (nabízíme i šnorchlovací kurz)
 • Šnorchlovací exkurze s mořskými biology
 • Plavba s delfíny
 • Obchody se suvenýry, rybí trhy a objevování místních památek
 • Výlety po sousedních ostrovech
 • Projížďka lodí při západu slunce
 • Ranní a noční rybolov
 • Námořní biologie
 • Objevujte ekosystém Malediv při šnorchlování s našimi mořskými biology. Podmořský svět tropů je bohatý a křehký ekosystém plný zajímavých živočichů a korálových útesů. Můžete se také podílet na našem projektu stavby zcela nového korálového útesu.

Lázně:

 • Nejlepším způsobem, jak znovu získat duševní i tělesnou sílu, je návštěva uklidňujícího prostředí našich lázní, které nabízejí širokou řadu terapeutických masáží a léčebných praktik. K léčebným procedurám je k dispozici pět místností s klidným uvolněným prostředím. Můžete relaxovat v páře nebo vyzkoušet hydromasážní koupel. Po dni stráveném v péči našich lázní se budete cítit jako znovuzrození.

Surfování na ostrově Kandoo

 • Upozorňujeme, že od 1. dubna do 30. října všichni surfaři, kteří navštíví resort Holiday Inn, si musí zarezervovat kompletní surfovací a ubytovací balíček! Ostrov Kandoo nabízí širokou řadu výjimečných a rozmanitých oblastí pro surfování a také kurzy pro surfaře všech kategorií, včetně občerstvení – speciální grilování jen pro surfaře, naše Grillin’ & Chillin’.

Ostatní vodní sporty:

 •  Vodní lyžování (i jízdy pro začátečníky)
 • Wakeboarding (i pro začátečníky)
 • Catamaran safari (s plavebním instruktorem)
 • Windsurfing (možnost zaškolení)
 • Jízda na kajaku
 • Parasailing
 • Fun tubing

KANDOO KIDS

 • Klub pro děti se spoustou her a zábavy a s prostorem pro odpočinek. Místnosti jsou pestrobarevně zdobené a klimatizované. Přízemí je vybavené pro děti od 4 do 7 let, v patře se pak nachází oddělení pro věkovou kategorii 8-12. Klub Kandoo kids má celkově přes 500 m² venkovních a vnitřních prostor, a je tak největším zábavním zařízením pro děti na Maledivách. Najdete zde i bazén s tobogánem, mělké dětské brouzdaliště, skluzavky a prolézačky, pro vaše nejmenší nabízíme i možnost hlídání.  Otevřeno: 8:00-20:00 hod. Hlídání i nejmenších dětí. Přes 500 m² prostoru na hraní i k odpočinku. Šnorchlovací aktivity pro děti v bazénu nebo mělké laguně. Deskové a karetní hry.

Poloha:

Ostrov Kandooma se nachází v souostroví Jižních Male Atoll. Mezinárodní letiště Male – 45 min. rychlým motorovým člunem