RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS

Letoviska v Thajsku

 

Letovisko Pattaya

Pattaya je ideální prázdninovou destinací pro každého: pro mladé i starší, pro milovníky nočního života i klidným místem pro páry, pro nadšence thajského jídla nebo sportovní plážové fanatiky.
V porovnání se “zbytkem” světa je vše k dispozici za příznivé ceny.

Hotely v letovisku Pattaya:

Letovisko Phuket

Největší a nejnavštěvovanější thajský ostrov v Andamanském moři je nazývánperlou jihu. Od Bangkoku je vzdálený 850 km jižním směrem a s pevninou je spojen mostem. Nádherná příroda, dlouhé písečné pláže i korálové útesy poskytují návštěvníkům to nejlepší vyžití. Nejznámější pláží je “Patong“s hotely, nočními kluby a bary. Turistům vyhledávajícím spíše klid je doporučovaná pláž Karon a Kata (jih ostrova), nebo Kamala Beach (cca 5 km severně od pláže Patong). Na Phuketu je většina hotelů oddělena od pláže silnicí. Let z Bangkoku trvá cca 1 hod. a 20 min.

 Hotely v letovisku Phuket:Cape Panwa Hotel **** DELUXE

Samui

Ostrov vhodný pro milovníky klidné dovolené uprostřed přírody. Svým návštěvníkům nabízí především dlouhé pláže s jemným bílým pískem a možnost šnorchlování či potápění. Nejrušnějším letoviskem je Chaweng Beach. Let z Bangkoku trvá cca 1 hod.

 Hotely v letovisku Samui:Samui Palm Beach ****
Centara Villas ****
Weekender Resort ***

 

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.