RÁDI NAPLÁNUJEME VAŠI DOVOLENOU SNŮ NA NAŠÍ HOT-LINE: +420 734 448 563, ČI E-MAILU: INFO@BLUEHOLIDAY.CZ

Facebook logo

MAURICIUS

 To nejkrásnější z centrálního Thajska

(7/10/14 dní s odletem z Prahy/Vídně)

Konečná cena od 37.374 Kč/os. – Snídaně

(Základní cena 32.384 + povinné příplatky 4.990)

V ceně programu:
veškeré transfery vč. jízdy vlakem v Kanchanaburi a plavby lodí v Bangkoku a v Pattaye, anglicky mluvící průvodce, 5x ubytování se snídaní v Bangkoku a 5/9x ubytování se snídaní na Pattaya u moře, 1x večeře v Bangkoku, 1x oběd na Pattaya, česky mluvící delegát na telefonu, zpáteční letenka z Prahy/Vídně vč. let. tax

Uvidíte/zažijete:
současné i původní hlavní město Thajska, letní královský palác, plovoucí trh, most přes řeku Kwai, krokodýlí farmu, plavbu v Bangkoku s občerstvením, výlet lodí na korálový ostrov, koupání v moři.

Cena nezahrnuje:
obědy a večeře (pokud nejsou výslovně uvedeny)

Thailand-hotel-market

1. den

Odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku.

2. den

Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu (5 nocí, hotel Furama Silom Bangkok nebo podobný), odpoledne a večer volno, odpočinek.

3. den - Bangkok

Po snídani prohlídka nejzajímavějších míst hlavního města – chrámových komplexů (Wat Po s nejdelší sochou ležícího Budhy, Wat Traimit se zlatou sochou Budhy ze 13. století či Mramorový chrám) a Královského paláce s chrámem Wat Phra Keo, kde je vystaven smaragdový Budha. Návrat do hotelu, odpočinek. Večer odjezd na taneční show s večeří.

4. den - Ayuthaya / Bang Pa-I

Celodenní výlet do Ayuthaya, hlavního města Siamu v letech 1350-1767, s úchvatnými stúpami a chrámy, dnes pod záštitou UNESCO. Během cesty navštívíte letní královský palác Bang Pa-In. Cesta tam je lodí, zpět autobusem či naopak.Noc v Bangkoku.

5. den - Damnoen Saduak / Kanchanaburi

Ráno odjezd z Bangkoku do Kanchanaburi, zastávka na plovoucím tržišti Damnoen Saduak. Cesta pokračuje na západ, kde navštívíte válečné muzeum z 2. světové války a podíváte se na proslulý most přes řeku Kwai. Jízda vlakem po ”železnici smrti”, návrat do Bangkoku.

6. den - Bangkok

Po snídani odjezd na návštěvu krokodýlí farmy s více než 10000 živými exempláři všech velikostí. Po poledni návrat do Bangkoku a odpoledne plavba lodí po kanálech v Bangkoku a nalodění na původní starou loď (lehké občerstvení) ke sledování západu slunce. Návrat do hotelu, volný večer.

7. den - Pattaya

Po snídani transfer do letoviska Pattaya a ubytování v 3* hotelu se snídaní (5/9 nocí, hotel Loma Resort & SPA nebo podobný).

8. den - Koh Larn

Celodenní výlet lodí s obědem na korálový ostrov Koh Larn.

9.-11./15.den– Pattaya

Individuální program u moře.

12./16.den

Celý den volno, večer transfer na letiště v Bangkoku a odlet domů.

13./17.den

Přílet do Prahy/Vídně

 Teď už vám jen zbývá zavolat na číslo +420 733 325 737 (HOT LINE 24 HODIN DENNĚ) či zaslat poptávku e-mailem na info@blueholiday.cz – obratem se s vámi spojíme a vaše sny se stanou skutečností!

 

Bangkok a okolí + pláže na Pattaye, čj průvodce

(7nocí s odletem z Prahy/Vídně)

Konečná cena od 50.530 Kč/os. – Snídaně

(Základní cena 45.540 + povinné příplatky 4.990)

Historic-House-Thailand

1. den

Odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku.

2. den

V ranních hodinách přílet do Bangkoku, privátní transfer do hotelu Viengtai***+ se snídaní.

3. den

Snídaně, privátní celodenní prohlídka nejkrásnějších památek a míst Bangkoku s českým průvodcem, včetně oběda. Program zahrnuje návštěvu chrámu zlatého Budhy, květinového trhu, chrámu ležícího Budhy a Královského paláce, obrovského komplexu nádherně zdobených budov a monumentů. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew,nejposvátnější budhistický klášter v Thajsku se smaragdovou sochou Budhy.  Lodí se projedete po řece Chao Praya a kanálech v Thonburi s výhledem na Chrám úsvitu (Wat Arun), Royal Barge Museum a na další památky a komerční budovy po obou stranách této mohutné řeky. Ubytování ve stejném hotelu.

4. - 5. den

Snídaně, privátní dvoudenní výlet s českým průvodcem do provincie Kanchanaburi, do Národního parku Saiyok a k mostu přes řeku Kwai, který proslavil Pierre Boulle ve svém stejnojmenném románu. Seznámíte se nejen s historií Thajska za druhé světové války, ale především s tradičním životem na thajském venkově. Čeká Vás tradiční vesnický trh, úžasná atmosféra plovoucích trhů, ukázka umění řezbářských mistrů, samozřejmě zastávka u slavného mostu, návštěva hřbitova válečných zajatců a prohlídka válečného muzea, osvěžující sprcha v úchvatném vodopádu Sai Yok Yai, projížďka vlakem po “železnici smrti” a nezapomenutelná noc v plovoucím hotelu Boutique Raft Resort.***+ se snídaní.

6. den

Snídaně, privátní transfer do tropického letoviska Pattaya. Ubytování v hotelu The Green Park Resort***+ se snídaní.

7. - 8. den

Pobyt na pláži s možností mnoha výletů, např.šnorchlovánína okolních překrásných ostrovech, rybářské výlety, projížďky džunglí na slonech a další.

9. den

Snídaně, privátní transfer na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku k odletu.

10. den

  Přílet do Prahy/Vídně.

Nezávazná rezervace

Jméno

Příjmení

Typ stravování

Email

Telefon

Destinace

Hotel

Odkud jste se o nás dozvěděli?


Datum odletu

Datum příletu

Počet osob

Počet dětí

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností Blue Sky Travel s.r.o. (IČO: 257 79 281) (správce osobních údajů) prostřednictvím agentury Blue Holiday, s.r.o. (IČO: 023 083 781) (zpracovatel) k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů správce na 3 roky od data souhlasu. Jsem si vědom možnosti tento souhlas kdykoliv odvolat na e-mail (info@blueholiday.cz). Znám svá práva, zejména právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.