Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Amagi Beach **

Srí Lanka, Marawila

Cena od 18 990 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Amagi Beach Resort se nachází jen pár kroků od odlehlé pláže v letovisku Marawila Beach a nabízí soukromou část pláže, venkovní bazén, wi-fi zdarma a restauraci s tradičními srílanskými specialitami. Z resortu dojedete za cca 30 minut do města Negombo a za cca 25 minut do města Chillaw. Mezinárodní letiště Bandaranaike je vzdálené cca 45 minut jízdy autem.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou dobře a účelově vybavené, mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu s toaletními potřebami a teplou sprchou, fén, klimatizaci a vlastní terasu s výhledem do zahrady či na bazén.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně, za příplatek lze objednat polopenzi či plnou penzi.

Pláž

Tento resort se nachází jen pár kroků od oblíbené pláže v letovisku Marawila Beach a nabízí soukromou část pláže.

Vybavení a služby

V Amagi Beach je k dispozici nepřetržitě otevřená recepce, kde Vám ochotně pomůžou s půjčením aut, jízdních kol apod. Hotel rovněž nabízí službu praní prádla a žehlení. Zdarma můžete také využít parkoviště, které je výhradně určeno pro hotelové hosty.

Náš názor

Oblíbený resort se stálou klientelou, který pro své hotelové hosty nabízí soukromý úsek pláže. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.amagibeach.com