Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Ambassador Aegean Luxury Hotel & Suites *****

Řecko, Santorini, Akrotiri

Cena od 59 590 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Ambassador Aegean Luxury hotel je skutečně enklávou luxusu a romantiky. Nachází se v Akrotiri, jedné z nejméně probádaných oblastí Santorini, jen pár minut od slavné starobylé osady, která každoročně láká tisíce návštěvníků. Ohromující umístění vil je jen předehrou k tomu, co lze shrnout jako dovolenkový sen. Dechberoucí výhledy, nadčasová architektura, sofistikované interiéry a dokonalý servis. Každý ze 40 pokojů, apartmánů a vil v tomto hotelu se může pochlubit dostatkem prostoru, soukromým bazénem a okouzlí hosty výhledem "z první ruky" na světově proslulé západy slunce, stejně jako skvělým panoramatickým pohledem na kalderu s bílými domky, které jsou roztroušené po okrajích útesu.

Vybavení a služby ubytování

"Nekonečný" bazén se sladkou vodou (slunečníky a lehátka zdarma pouze u hlavního bazénu) lázně a wellness, internet zdarma po celém objektu, 24hodinová pokojová služba, restaurace 'Cabo Rosso' (hlavní a alfresco lounge restaurace), bazén & plážové osušky, tělocvična, parkovací místo zdarma.

Vybavení pokoje

Klimatizace, extra velká LCD televize s plným kabelovým přístupem, soukromý bazén, vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, minibar, trezor, sprcha nebo vana, župany a pantofle, iPhone a Mini bluetooth reproduktory na vyžádání, telefon s přímou volbou, make-up zrcadlo, soukromá veranda s výhledem na vulkán a kalderu.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně.

Pláž

Nejbližší pláž se nachází cca 800m od ubytovaní. Další pláže jsou pak v Kamari, Perisse, Perovilosu apod.

Náš názor

Luxusní hotel s nepopsatelným výhledem a atmosférou. Lze vyžádat i na kratší dobu typu prodloužené víkendy, svatební cesty atd. Odlety na vyžádání a zpětné potvrzení z Prahy, Vídně, Mnichova apod.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.ambassadorhotelsantorini.com