Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Anantara Peace Haven Resort *****

Srí Lanka, Tangalle

Cena od 40 990 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Nádherný resort Anantara Peace Haven Tangalle se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky uprostřed kokosové plantáže a nabízí bezplatné wi-fi připojení, 6 restaurací, včetně Srí Lankou inspirované plážové restaurace Teppanyaki a italské restaurace Il Mare s nádherným výhledem na oceán. Pokud byste chtěli prozkoumat okolí, Tangalle je skvělou základnou pro návštěvu populárního města Galle a slavných národních parků Yala, Bundala a Udawalawe, kde zažijete nezapomenutelné safari. Za návštěvu rovněž stojí i místní deštné pralesy a poutní místa.

Poloha a vzdálenosti

Anantara Peace Haven Tangalle Resort je vzdálený cca 2,5 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Bandaranaike, cca 30 minut jízdy od chrámu Mulkirigala Rock a cca 2 hodiny od národního parku Yala, kde mohou hosté pozorovat třeba slony, levharty apod.

Vybavení a služby ubytování

Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (mezinárodní, italská, srí lanská), 3 bary, vinný sklípek, business centrum, impozantní venkovní bazén, jacuzzi, směnárna, konferenční místnost, knihovna, salon krásy, prádelna, obchod se suvenýry atd. V nabídce místního wellness centra Anantara jsou různé ajurvédské a reflexní masáže, jóga a meditace, využít můžete také vodní sporty, zahrát si badminton, tenis, navštívit kurzy vaření apod.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou LCD TV, klimatizací, trezorem, vinným humidorem a kávovarem na espreso. Každý pokoj má výhled na oceán nebo do zahrady a je buď s balkonem či terasou.

Stravování

Snídaně, za příplatek polopenze. *Zájemci o vaření se mohou přihlásit do srílanského kurzu vaření Spice Spoons

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Náš názor

Anantara Peace Heaven Tangalle je opravdovým klenotem jižního pobřeží Srí Lanky, který nabízí veškerý luxus a zázemí 5hvězdičkového resortu, ale také úžasný pocit soukromí, odpočinku a klidu. Doporučujeme pro náročnější klientelu.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.anantara.com/en/peace-haven-tangalle