Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Camelot Beach Hotel ***

Srí Lanka, Negombo

Cena od 20 690 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Umístění

Tento plážový hotel na západním pobřeží je situovaný cca 12 km jízdy od letiště a cca 42 km od centra hlavního města Colombo. V blízkosti hotelu najdete nejrůznější obchůdky, bary, restaurace apod.

Vybavení a služby ubytování

Hostům je například k dispozici restaurace fungující formou bufetu se širokým výběrem z řady chutných pokrmů, bar ve foyer hotelu a Excalibur bar u jednoho ze dvou bazénů, slunečníky a lehátka (zdarma), venkovní bazén, dětský bazén, směnárna, obchod se šperky a suvenýry, parkování, společenská a TV místnost, prádelna a čistírna, bezpečnostní skřínky (za poplatek), konferenční místnost a ayurvédské lázně. Několikrát týdně jsou pořádány různé animační programy, využít můžete vodní sporty jako windsurfing, rybaření, potápění či plážový volejbal.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze a plná penze. * U vánočních a silvestrovských pobytů se snídaní bude ještě dodatečně započítán příplatek za slavnostní večeře.

Pláž

Nádherná a dlouhá písčitá pláž se světlým pískem se nachází přímo před hotelem.

Náš názor

Příjemný hotel s výhodnou polohou, s přátelskou a ochotnou obsluhou. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vízum, cestovní pojištění

Oficiální stránka ubytování

www.camelot.lk