Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Coco Bay Unawatura ****

Srí Lanka, Unawatuna

Cena od 29 690 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Umístění

Coco Bay Resort je umístěn přímo na pláži v letovisku Unawatuna a je vzdálený cca 90 minut od mezinárodního letiště Bandaranaike.

Vybavení a služby ubytování

K vybavení hotelu patří recepce, wi-fi připojení zdarma, venkovní bazén, bazén pro děti, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, fitness centrum atd. K volným aktivitám patří například potápění, šnorchlování, surfování, rybaření apod. Plážová restaurace La Mer pak nabízí výběr vynikajících jídel srílanské a mezinárodní kuchyně.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje disponují klimatizací, dřevěnou podlahou, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a trezorem. Zajímavostí jsou pak různá umělecká díla. Nechybí ani vlastní koupelna s masážní vanou, dešťovou sprchou, župany, pantofle atd. Při příjezdu na Vás bude čekat překvapení v podobě ovoce a samozřejmostí je bezplatné wi-fi připojení a nabídka polštářů.

Stravování

V ceně je zahrnuta bohatá polopenze.

Pláž

Oblíbená a pěkná pláž se nachází cca 200m od hotelu.

Náš názor

Krásný butikový resort s dobrou polohou a výbornými službami. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.cocobayunawatuna.com