Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Coral Rock by Bansei ***

Srí Lanka, Hikkaduwa

Cena od 20 890 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Poloha a vzdálenosti

Resort Coral Rock by Bansei se nachází na jihu ostrova, na pobřeží rybářského městečka Hikkaduwa. Za hotelem se nachází úzká hlavní silnice vedoucí do Galle (cca 16 km), na které naleznete malé obchůdky se suvenýry, pár restaurací a barů. Centrum letoviska je vzdálené cca 800m (asi 5 minut jízdy). Standardní transfer z letiště trvá cca 4 hodiny, zrychlený po nové dálnici z Colomba vedoucí na jih pak cca 1,5 hod.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze, za příplatek lze i plná penze.

Pláž

Menší pěkná pláž se nachází přímo o hotelu.

Vybavení a služby

Hoteloví hosté mohou využít recepci, směnárnu, venkovní bazén, parkování, knihovnu, wi-fi připojení k internetu, restauraci, bar, prádelnu atd. Resort rovněž nabízí širokou škálu vodních aktivit, jako třeba surfování, výlety na lodi s proskleným dnem, plachtění, pozorování velryb, šnorchlování, potápění apod.

Ubytování

Všechny pokoje mají moderní vybavení, které zahrnuje TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, wi-fi připojení k internetu, 24 hodinovou pokojovou službu, minibar, klimatizaci, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, bezpečnostní schránku, telefon s přímou volbou, apod. Za příplatek jsou možné i pokoje deluxe, které mají výhled na moře.

Náš názor

Menší plážový hotel s výbornou polohou, který se nachází v oblíbeném středisku Hikkaduwa. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.bansei-resorts.com