Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Costa Grand Resort & Spa *****

Řecko, Santorini, Kamari

Cena od 32 890 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Tento luxusní hotel s kvalitními službami kombinuje tradiční architekturu s moderními prvky. Nachází se na okraji letoviska Kamari, pouze 5km od letiště (možný hluk z letadel). V okolí najdete různé restaurace, bary a obchody. Autobusová zastávka je umístěna v docházkové vzdálenosti.

Vybavení a služby ubytování

Vstupní hala s recepcí, wi-fi připojení, restaurace, bar s venkovní terasou, 2 bazény, fitness, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži jsou zdarma.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje disponují koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV/sat., ledničkou, trezorem, balkonem či terasou. Možnost studií - prostornější pokoj s kuchyňským koutem. Na vyžádání a zpětné potvrzení Vám v případě zájmu rádi nabídneme pokoje vyšší kvality (suity a pokoje s privátním bazénem)

Stravování

Snídaně, za příplatek polopenze

Pláž

Costa Grand Resort & Spa se nachází přímo na dlouhé pláži s hrubším pískem, kde část je vyhrazena pouze hotelu. Lehátka, slunečníky a plážový servis je zdarma.

Náš názor

Krásný, luxusní a nově postavený hotel (2018) s velmi dobrým hodnocením. Costa Grand Resort & Spa disponuje soukromou pláží a nabízí vysoký standard ubytování a poskytovaných služeb. Doporučujeme pro náročnější klientelu.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.costagrand.com