Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Epic Unawatuna ***

Srí Lanka, Unawatuna

Cena od 19 290 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Tento hotel se nachází v oblasti Unawatuna, která je velmi populární především pro cykloturistiku. Japonská mírová pagoda leží necelé 2km od hotelu. Restaurace podává asijskou nebo kontinentální kuchyni.

Vybavení a služby ubytování

Epic Unawatuna nabízí pro své návštěvníky wi-fi připojení zdarma, službu praní prádla, zahradu, sdílený salonek, možnosti stravování, službu hlídání dětí, služby concierge, prodej vstupenek, neplacené parkoviště apod.

Vybavení pokoje

Ubytování obklopené holandskou koloniální architekturou má účelově zařízené pokoje s psacím stolem, TV s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchovým koutem. Některé pokoje mají výhled do zahrady.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně, za příplatek je možná polopenze a plná penze

Pláž

Pěkná pláž Unawatuna se nachází jen 100m od ubytování. Další možnosti koupání jsou na Dalawella Beach (1.4 km), Mihiripenna Beach (1.7 km) apod.

Náš názor

Klidnější ubytování vhodné především pro ty, kteří mají v plánu si půjčit dopravní prostředek a podniknout výlety po okolí. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.epic-unawatuna.business.site