Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Heritance Ayurveda Maha Gedara *****

Srí Lanka, Bentota

Cena od 37 790 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Proč právě sem?

Ajurvédské centrum Heritance Maha Gedara je tak trošku jiný typ dovolené. Po příjezdu do resortu Vás prohlédne ajurvédský lékař, který vám na míru předepíše léčebný program s procedurami (v průměru se jedná o 3 - 4 procedury denně). K tomu je rovněž sestaven speciální jídelníček a léčebné bylinné nápoje. Během pobytu jste několikrát kontrolováni lékařem, aby se ujistil, že jde vše podle plánu. Poslední prohlídka je těsně před Vaším odjezdem, kdy také od lékaře dostanete radu, jak doma správně udržovat zdravý životní styl, jak se stravovat, atd. Orientační denní program je následující: 07:00 – 08:00 jóga (denně) 07:30 – 09:00 snídaně 08:00 – 12:30 ajurvédské procedury a terapie, vše dle individuálně předepsaného plánu 12:30 – 14:00 oběd 14:00 – 17:00 ajurvédské procedury a terapie, vše dle individuálně předepsaného plánu 17:00 -18:00 odpolední jóga (4x týdně) Lekce ajurvédského vaření (1x týdně) Meditace s buddhistickým mnichem (2x týdně) 18:30 – 20:30 večeře 20:30 – 21:30 úvod do Ajurvédy (přednáška od lékaře) 2x týdně přednáška o léčivých bylinách a koření (od lékaře) Večerní program (4x týdně) – orientální hudba, vážná hudba, apod. Důležitou součástí Ajurvédy je nastolení rovnováhy mezi tělem a myslí. O tělo se starají jednotlivé procedury a speciální jídelníček, zatímco na mysl je zde jóga a meditace. Hodiny jógy vede místní zkušený instruktor (7 dní v týdnu jsou ranní hodiny, a k tomu 4x v týdnu jsou odpolední hodiny). Navíc 2x týdně se můžete těšit na jedinečný duchovní zážitek – meditaci s buddhistickým mnichem. * změna programu vyhrazena, resort může provést změny bez předchozího upozornění.

Informace o hotelu

Tento hotel se nachází ve městě Beruwela, přibližně 60 km od hlavního města Colomba. Hlavní specialitou tohoto hotelu je nespočet ajurvédských léčebných procedur, všechny pod dohledem profesionálně vyškoleného personálu a doktorů, které jsou zahrnuty v ceně, jako je např. „Rejuvenation“ neboli omlazení (při pobytu min. na 7 dnů), „Stress Relief Programme“ neboli odbourávání stresu (při pobytu minimálně na 14 dnů) a tzv. „Slimming Programme“ (také při pobytu min. na 14 dnů). Harmonogram těchto programů je individuálně stanoven lékařem. Po příjezdu následuje úvodní konzultace s vedoucím lékařem a uvítací procedura - relaxační koupel nohou s masáží chodidel. Po komplexním lékařském vyšetření vedoucí lékař předepíše individuální léčebný plán tak, aby vyhovoval potřebám hosta. Nad prováděním tohoto léčebného plánu denně dohlíží tým zkušených lékařů, každý den jsou k dispozici minimálně 3 lékaři. Individuální léčebný plán zahrnuje cca 4 léčebné procedury denně a navíc ranní a odpolední hodiny jógy. Od 10:00 do 17:00 hodin jsou k dispozici zdarma bylinné čaje. Všechna jídla jsou připravována rovněž pod dohledem lékařů. Tento resort je kompletně nekuřácký a poskytuje mimo jiné i bezplatné hodiny jógy, venkovní bazén a fitness centrum. Dále je zde knihovna, obchod se šperky, směnárna a restaurace podávající širokou paletu ajurvédských pokrmů a nápojů.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou moderně zařízené a disponují vlastní koupelnou s WC, balkónem, trezorem, klimatizací a vysoušečem vlasů. Cena zahrnuje pokoje typu „Classic Room“ a „Deluxe Room“, na vyžádání a zpětné potvrzení je možné zajistit i luxusní „Corner Luxury“ či „Suite Room“.

Stravování

Plná penze - speciální ajurvédský jídelníček a léčebné bylinné nápoje.

Pláž

Hotel se nachází přimo u pěkné pláže.

Náš názor

Trošku jiný typ dovolené, kde Vám pomohou zregenerovat tělo i ducha. Jeden z nejlepších ajurvédských hotelů na Srí Lance. Doporučujeme pro všechny, kteří se zajímají o ajurvédu a zdravý životní styl.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku. * na vyžádání a za příplatek lze zajistit i privátní transfer

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.heritancehotels.com/ayurveda/