Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Honeymoon Petra Villas *****

Řecko, Santorini, Imerovigli

Cena od 55 890 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Tento hotel se nachází přímo na útesu a nabízí úchvatný výhled na kalderu, sopku a celé okolí v malebné vesničce Imerovigli. Stojí na odlehlém a klidném místě mimo rušný provoz, pouhých 100m od hlavního náměstí Imerovigli a cca 2 km od Firy, které je hlavním městem Santorini.

Vybavení a služby ubytování

Venkovní infinity bazén, klimatizace v celém hotelu a pokojích, bar u bazénu, snídaňová místnost, bar a restaurace u bazénu, prostor pro grilování, parní lázeň (Hamam), venkovní vířivka, tělocvična, venkovní soukromé prostorné parkoviště, recepce, Wi-Fi v celém hotelu.

Vybavení pokoje

Světlé, stylově navržené a pohodlné hotelové pokoje s úžasným výhledem na sopku a moře kolem Santorini. Tradiční pokoje jsou vybaveny ekologickými, neskutečně pohodlnými matracemi Coco-mat na každé posteli, klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, individuálním rádiem / CD přehrávačem, Wi-Fi připojením k internetu, telefonem s přímou volbou, trezorem, fénem, ledničkou a kávovarem na Espresso / Cappuccino.

Stravování

Snídaně - všechna jídla podávaná v tomto hotelu jsou vyrobena z biologických místních produktů pocházejících přímo z rodinné farmy.

Pláž

Pláže se nachází ve středisku Kamari, Perisse, Perivolos apod.

Náš názor

Luxusní hotel s dechberoucím výhledem na kalderu a Santorini. Lze vyžádat i na kratší dobu typu prodloužené víkendy, svatební cesty atd. Odlety na vyžádání a zpětné potvrzení z Prahy, Vídně, Mnichova apod.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.honeymoonpetra.com

Poznámka

Hotel nepovoluje ubytování osob mladších 14 let.