Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Hotel Artemis ***

Řecko, Thassos, Skala Prinos

Cena od 15 490 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Tento menší rodinný hotel je situován uprostřed olivových hájů v malebném letovisku Skala Prinos, jen cca 80 m od krásné pláže. V blízkosti ubytování jsou rovněž různé nákupní možnosti (taverny, bary, minimarkety, vodní sporty na pláži, zastávka místní dopravy apod). Hlavní město ostrova je vzdáleno cca 16km.

Vybavení a služby ubytování

Tento oblíbený rodinný hotel nabízí celkem 40 pokojů, které jsou rozmístěné ve stylové dvoupatrové budově obklopené rozkvetlou zahradou. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, hlavní restaurace s terasou, bar, společenská místnost se satelitní TV, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, opalovací terasa, sprchy a parkoviště. Hotel má bezbariérový vstup.

Vybavení pokoje

Vkusně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, fénem, klimatizací (za poplatek), satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Hotel má také několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání).

Stravování

Stravování je formou polopenze Snídaně (jednodušší bufet) a večeře (servírované)

Pláž

Krásná pláž s průzračně čistou vodou je vzdálená cca 80 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). Pláž je písečná, s oblázky a kameny při vstupu do moře, po několika metrech je písečné dno.

Náš názor

Velmi oblíbený rodinný hotel, kde se klienti každoročně rádi vrací. Nabízíme zvýhodněnou cenu pro 3. os a dítě. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě