Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Hotel Koralli ***

Řecko, Santorini

Cena od 13 490 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Malý, rodinný a velmi oblíbený hotel se skvělou polohou, pouhých 50m od vyhlášené pláže s černým lavovým pískem a cca 100m od centra Kamari. K hotelu rovněž patří nedaleká rodinná taverna kde se i podává polopenze.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou jednoduše zařízené a každý disponuje TV, ledničkou, koupelnou s WC, balkonem či terasou. Pokoje typu superior jsou s výhledem na hory a mají terasu. V hotelu se také nachází apartmán, který nabízí menší kuchyňku a 2 oddělené místnosti.

Stravování

Bez stravy, za příplatek snídaně (kontinentální) nebo polopenze Kontinentální snídaně zahrnuje: chléb, 1 druh sladkého pečiva, máslo, sýr, šunka, marmeláda, cereálie, káva, čaj a džus a podává se v blízké taverně patřící k hotelu Polopenze: večeře se podávají v taverně Koralli a jsou 3 chodové. Předkrm, hlavní chod a desert. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

Pláž

Oblíbená pláž v Kamari se nachází cca 50m od hotelu a dostanete se na ní hotelovou uličkou. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Vybavení a služby

malá recepce, venkovní terasa, rodinná taverna se skvělou kuchyní vzdálená pouze 1min od hotelu, bar s TV místností, trezor na recepci, menší venkovní bazén se sladkou vodou a jacuzzi, lehátka u bazénu zdarma

Kapacita pokojů

Menší rodinný hotýlek má kapacitu 15 pokojů.

Náš názor

Velmi oblíbený hotel s rodinnou atmosférou, kde se klienti každoročně rádi vrací strávit svoji dovolenou. Zvýhodněná cena pro 3. osobu a 1. dítě. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.hotelkoralli.gr/