Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Hotel La Mer Deluxe *****

Řecko, Santorini, Kamari

Cena od 33 490 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Luxusní hotelový komplex pro adults only, který je zárukou nadstandartních služeb. Má ideální polohu blízko pláže a je považován za jeden z nejkvalitnějších hotelů v letovisku Kamari. Hotel přijímá hosty od dovršeného věku 16 let.

Vybavení a služby ubytování

vstupní hala s recepcí, wi-fi ve společných prostorách zdarma, restaurace, A´la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bazén, vnitřní bazén, sluneční terasa (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) za poplatek: SPA centrum, sauna, masáže, vířivka, fitness, billiard, stolní tenis, stolní fotbal, minigolf apod.

Vybavení pokoje

Luxusně a moderně zařízené pokoje, z nichž každý disponuje koupelnou s WC, velkoplošnou SAT/TV, rádiem, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, WiFi, CD/DVD přehrávačem a trezorem. Pokoje typu „Executive“ jsou s lůžkem „king size“, novomanželské „Honeymoon“ mají navíc soukromé jacuzzi. Všechny typy pokojů jsou pro maximálně 2 osoby a přistýlka není možná.

Stravování

Americká bufetová snídaně

Pláž

Hotel se nachází cca 50m od vyhlášené pláže v Kamari. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Náš názor

Luxusní hotelový komplex v kykladském stylu pro "adults only", s výbornou polohou takřka u pláže. Doporučujeme pro náročné klienty.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Poznámka

www.lamer-santorini.com