Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Hotel RK Beach ****

Řecko, Santorini, Kamari

Cena od 20 990 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

RK Beach je butikový hotel, situovaný v centru Kamari a při pobřežní promenádě, která dělí hotel od pláže. V okolí hotelu se nachází řada taveren, restaurací, barů a obchodů.

Vybavení a služby ubytování

24h recepce, místnost k podávání snídaní, terasa u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky (u bazénu zdarma), jacuzzi, úschovna zavazadel, bar a snack bar u bazénu, restaurace.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou moderně a stylově zařízené v kykladském stylu. Každý má koupelnu s WC a se sprchou, SAT/TV, ledničku, telefon, vysoušeč vlasů, trezor, wi-fi připojení, klimatizaci, balkon či terasu. V nabídce máme i pokoje s výhledem na moře a také superiory, které mají soukromou venkovní jacuzzi.

Stravování

Snídaně, za příplatek polopenze (snídaně v hotelu, večeře v nedaleké taverně)

Pláž

Pláž s černým pískem je oddělena pouze pěší promenádou a nachází se přímo u hotelu (lehátka a slunečníky jsou za poplatek)

Náš názor

Hotel s velmi výhodnou polohou a dobrými službami. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie a zároveň pro náročnější klientelu.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.rkbeachhotel.com