Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Inspira Boutique Hotel ****

Řecko, Thassos, Skala Prinos

Cena od 18 290 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Inspira Boutique je hotel pro "adults only" a nachází se v klidné části menšího letoviska Skala Prinos, pouhých 20m od písečné pláže, která je oddělena od hotelu místní nefrekventovanou silnicí. Do přístavu, kde najdete různé taverny, kavárny, bary, supermarket atd, se dostanete příjemnou cca 5 minutovou procházkou. Do hlavního města Limenas, který je vzdálený cca 15km, je možné využít autobusové spojení.

Vybavení a služby ubytování

Tento menší renovovaný hotel nabízí recepci, prostor kde se podávájí snídaně, bazén, lehátka a slunečníky (u bazénu i na pláži zdarma), osušky k bazénu (výměna zdarma) , parkoviště atd.

Vybavení pokoje

Každý pokoj disponuje koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, miniledničkou, SAT/TV, klimatizací a trezorem.

Stravování

Snídaně

Pláž

Inspira Boutique Hotel se nachází pouhých 20m od pěkné písečné pláže, lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Náš názor

Inspira Boutique je menší klidnější hotel pro "adults only", který má výhodnou polohu a který zároveň nabízí pro své hosty kvalitní služby. Doporučujeme pro strávení klidnější dovolené.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.inspiraboutique.com