Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Kivotos Hotels & Villas Santorini *****

Řecko, Santorini, Imerovigli

Cena od 115 590 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Kivotos Hotels & Villas nabízí pro své hosty 5 apartmánů a 2 vily. Kivotos Santorini jsou nesmírně ceněné umělecké dílo, kterým je rodina Michopoulos známá. Ebenově zbarvená struktura hotelu, jakoby se dotýkala svůdné erupce Santorini, je inspirována slavnou sopkou ostrova a vyniká díky své skvělé konstrukci. Důmyslné plánování a design umožňují zcela obdivovat úchvatný 180stupňový výhled na kalderu a její světoznámou sopku, která se vrhá do hluboké modře Egejského moře. K zajištění čistoty tradiční ostrovní architektury byly použity místní materiály a časem prověřené techniky, avšak s nádechem moderního sofistikovaného minimalismu. Balkony, okna, textilie i nábytek jsou vyrobené na zakázku do posledního detailu, což ještě umocňuje každý zdejší okamžik, každý západ slunce, každý sen ... Mistrovsky navržené prostory hotelu, naplněné originálními moderními prvky, zaplaví Vaši duši uklidňující aurou. Navíc díky zabudování ručně vyrobených stropních svítidel, která dodávají nádech sopečné magie, si mohou hosté naplno vychutnat atmosféru a jedinečnost tohoto místa.

Vybavení a služby ubytování

Restaurace, bar, "nekonečný bazén", SPA, snídaně ve Vašem apartmánu, 24hodinová pokojová služba, denní úklid pokojů, denní služba rozložení postele, služby komorníka, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, expresní check - in, dvakrát denně úklid, prádelna a čistírna, parkování, honeymoon servis.

Vybavení pokoje

Luxusní toaletní potřeby, satelitní TV, různé scénáře osvětlení vlastní koupelny podle vašich oblíbených barev, individuálně řízená hudba (vyberete si vlastní seznamy skladeb) přehrávaná prostřednictvím vašeho apartmá, bezdrátové připojení k internetu zdarma, mini bar a chladič vína s výběrem řeckých a mezinárodních nápojů , vína a šampaňské, šatna, vlastní koupelna, luxusní povlečení.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně.

Pláž

Pláže se nachází ve středisku Kamari, Perisse, Perivolos apod.

Náš názor

Luxusní hotel s uměleckým nádechem a dechberoucím výhledem na kalderu a sopečné ostrovy. Lze vyžádat i na kratší dobu typu prodloužené víkendy, svatební cesty atd. Odlety na vyžádání a zpětné potvrzení z Prahy, Vídně, Mnichova apod.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.kivotoshotels.com/santorini/hotel