Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Maalu Maalu Resort & Spa *****

Srí Lanka, Pasikudah

Cena od 32 790 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Maalu Maalu Resorts & Spa tvoří půvabné domky inspirované tradiční rybářskou vesnicí. Jedná se skutečně o snový resort na východním pobřeží ostrova, který je držitelem několika prestižních ocenění.

Poloha a vzdálenosti

Maalu Maalu Resorts & Spa je umístěn přímo u krásné pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody. Nachází se uprostřed zálivu Passikudah na východním pobřeží. Významné historické město Polonnaruwa je vzdáleno cca 72 km a letiště v Colombu leží cca 260 km od hotelu.

Vybavení a služby ubytování

Hotel pro své návštěvníky nabízí vstupní halu s recepcí, restaurace, venkovní restauraci s barem, bar u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky, plážové osušky, wi-fi připojení, SPA apod. Hosté si za příplatek mohou dopřát různé ajurvédské terapie, navštívit zdarma jógu a meditační sezení, zkusit některý z vodních sportů (šnorchlování, potápění, jízdy na nafukovacím banánu, windsurfing, kajaky). Hotel rovněž nabízí pronájem kol.

Vybavení pokoje

V nabídce jsou základní pokoje Deluxe, na vyžádání lze zajistit i pokoje typu Ocean, popř. pokoje s přímým výhledem na moře. Všechny typy pokojů jsou příjemně zařízené a do výbavy každého z nich patří klimatizace, koupelna s vanou či sprchou, WC, wi-fi připojení, SAT/TV, balkon nebo terasa, vařič kávy a čaje, vysoušeč vlasů.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze, za příplatek lze zajistit i plnou penzi.

Pláž

Maalu Maalu Resort & Spa se nachází přímo na nádherné písečné pláži s klidným mořem.

Náš názor

Menší luxusní resort s kvalitními službami přímo na nádherné pláži. Doporučujeme pro klidnou a romantickou dovolenou pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, transfer osobním autem nebo micro busem letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.themeresorts.com/maalumaalu/