Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Mayor La Grotta Verde Grand Resort *****

Řecko, Korfu

Cena od 32 990 Kč

Nejbližší termíny

Popis

Informace o hotelu

Hotel Mayor La Grotta Verde Grand Resort je pouze pro dospělé a leží obklopen zelení přímo na krásné pláži Agios Gordios. Nabízí celkem 5 restaurací, 6 barů a velký bazén. Palác Achilleion leží odtud cca 10 km a hlavní město Kerkyra cca 19 km.

Vybavení a služby ubytování

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a směnárnou, 5 restaurací, 6 barů, minimarket, 2 venkovní bazény, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, 2 bary u bazénu, střešní bar, apod.

Vybavení pokoje

Mayor La Grotta Verde Grand Resort nabízí klimatizované a elegantně zařízené pokoje laděné do světlých barev. Jsou vybavené moderní TV, DVD přehrávačem a malou ledničkou. Pokoje mají balkon s výhledem na Jónské moře nebo do zahrady.

Stravování

Program All inclusive zahrnuje snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–15.00) a večeře (18.30–21.30) formou bufetu. Odpolední snack (16.00–17.00). Neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech dle jejich otevírací doby (10.00–24.00). Plážový bar je v rámci All Inclusive. *změna časů vyhrazena.

Pláž

Písečnooblázková pláž se nachází přímo pod hotelem (cca 50 m). Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Přístup na pláž je po schodech.

Náš názor

Krásný a oblíbený resort, který je stranou rušných letovisek a který poskytuje nezapomenutelný výhled na azurové moře. Tento hotel doporučujeme pro náročnější klienty kteří mají především rádi dovolenou v klidnějším stylu.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.mayorlagrottaverde.com