Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Myconian Ambassador Hotel *****

Řecko, Mykonos

Cena od 21 590 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Ambassador je luxusním hotelem zachycující podstatu mykonského kouzla a tzv „art de vivre“. Jeho architektura kombinuje současnou eleganci s prvky místní lidové tradice, které ztělesňují čistou linii a chladnou sofistikovanost designu. Rozprostírají se celým areálem a vedou až na nádhernou terasu, která je srdcem celého hotelu. A to vše bez toho, aby nějak narušily kouzlo nádherných výhledů na Egejské moře. Hotel Ambassador čerpá inspiraci z rodinných tradicí jedné místní rodiny a z jeho dlouholetého dědictví, aby Vám přinesl nezapomenutelný autentický zážitek. Myconian Ambassador prošel v roce 2015 proměnou pod vedením mezinárodně uznávaného architekta Galala Mahmouda.

Vybavení a služby ubytování

Recepce, restaurace Efisia nabízející gurmánské menu v tradici Relais & Châteaux, snídaňová místnost Latitudes, snack bar, palubní bar Stay the Pool, George's Lobby bar, TV místnost, lázeňské centrum Thallaso, bazén, posilovna, butik.

Vybavení pokoje

Klimatizace / topení, satelitní TV, DVD / CD / MP3 na vyžádání, telefon s přímou volbou, trezor, minibar, Nespresso kávovar, toaletní potřeby, Wi-Fi, fén, žehlička a žehlicí prkno, koupelna, balkon.

Stravování

Stravování je formou snídaně.

Pláž

Pláž se nachází pouhých 200m od hotelu. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Náš názor

Luxusní hotel s nádherným výhledem na Egejské moře. Lze vyžádat na 7 nocí, 3 noci jako prodloužený víkend, svatební cestu atd. Přímé lety z Vídně, na vyžádání a zpětné potvrzení odlety z Prahy, Mnichova apod.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.myconianambassador.gr