Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Mykonos Bay Resort & Villas ****

Řecko, Mykonos

Cena od 20 990 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Designový hotel Mykonos Bay Resort & Villas se nachází na pláži Megali Ammos, pouhých 300 metrů od hlavího města Mykonos. Nabízí bazén, odkud můžete pozorovat moře, západy slunce a větrné mlýny, které jsou typické pro tento ostrov.

Poloha a vzdálenosti

Mykonos Bay Resort & Villas se nachází cca 1 km od přístavu a cca 2 km od letiště.

Vybavení a služby ubytování

Recepce, bazén se slanou vodou, internetový koutek, restaurace se středomořskou kuchyní, parkoviště, služby prádelny. Hosté hotelu Mykonos Bay Resort & Villas mohou v a la carte restauraci ochutnat skvělé pokrmy a v lounge baru u bazénu si při západu slunce nad Egejským mořem dát koktejl.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou klimatizované a jsou zařízené v čistých liniích. Mají satelitní TV, fén a ledničku. Některé mají i balkon s výhledem na moře. Pro hosty je připraven nápoj na uvítanou zdarma.

Stravování

V hotelu se každé ráno připravuje snídaně formou bufetu ve středomořském stylu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na pláži Megali Ammos. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Náš názor

Pěkný hotel přímo na pláži se skvělou polohou. Lze vyžádat na 7 nocí, 3 noci jako prodloužený víkend, svatební cestu atd. Přímé lety z Vídně, na vyžádání a zpětné potvrzení odlety z Prahy, Mnichova a jiných měst.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.mykonosbay-hotel.com