Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Na skok na Bali ****

Indonésie, Bali

Cena od 29 680 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

1. den

Odlet z Evropy s přestupy (Praha, Vídeň, atp.)

2. den

Po příletu na mezinárodní letiště v Denpasaru budete uvítáni zástupcem naší partnerské CK, který Vám zajistí transfer do hotelu, ubytování v hotelu Tijili Benoa: https://www.blueskytravel.cz/indonesie/bali/tanjung-benoa/tijili-benoa, nocleh.

3. den

Kehen – Panglipuran - Kertagosa Po snídani odjezd na prohlídku jednoho z nejstarších chrámů na Bali - Kehen. Jeho nádherná balijská brána vede k jedinečné svatyni s 11 zužujícími se střechami tzv. Meru. Dále navštívíte tradiční vesničku Penglipuran s překrásnou architekturou a starý justiční palác Kertagosa v královském městě Klungkung. Po prohlídce návrat do hotelu, nocleh

4. den

Jatiluwih - Bedugul Po snídani odjezd k horskému resortu Bedugul s krásným výhledem na jezero Beratan a chrám Ulun Danu. Po prohlídce chrámu následuje zastávka u horkých pramenů Yeh Panes, které se nacházejí na svahu hory Batukau v obci Penatahan. Po cestě do Jatiluwih budete projíždět malebnými vesnicemi a užívat si výhledy na krásné scenérie rýžových teras zavlažované působivým systémem vybudovaným balijskými farmáři. Následuje oběd (není zahrnutý v ceně) a cestou zpět zastávka v Asah Gobleg s krásnými výhledy na kráterová jezera Buyan a Tamblingan. Po celodenním programu návrat do hotelu, nocleh.

5. den

Mengwi – Alas Kedaton Snídaně, dopoledne volno u moře, odpočinek. Odpoledne prohlídka oblasti Mengwi, prohlídka bývalého královského chrámu Taman Ayun. Tento hinduistický chrám byl postaven někdy kolem roku 1634 králem Gusti Agung vládnoucí celé oblasti Mengwi (severozápadně od Denpasaru). Dále Vás vezmeme do Kedaton Monkey Forest, přírodní rezervace opic, kaloňů resp. „fruit bat“, Po prohlídce tohoto opičího chrámu návrat do hotelu, nocleh.

6. den

Ubud Po snídani odjezd směr Ubud, po cestě zastávka v Batubulan a tradiční taneční vystoupení tzv. Barong (tanec ukazuje příběh boje dobra se zlem, v pěti epizodách eposu Calonarang uvidítě bitvu mezi mytickými postavami zlým Rangda a dobrým králem duchů Barong). Následuje prohlídka městečka Ubud, který je v mnoha ohledech nazýván kulturním srdcem Bali. Uvidíte zde stovky obchůdků se starožitostmi, dřevořezbami, textiliemi, šperky, také galerie a muzea zdejšího řemesla a umění. Dále zastávka ve vesnicích Celuk a Mas, prohlídka výrobny zlatých a stříbrných šperků. Návrat do hotelu, odpoledne volno u moře, nocleh.

7. den

Uluwatu a tanec Kecak Snídaně, dopoledne volno u moře, odpoledne odjezd na nejjižnější cíp ostrova Bali, kde cca 100m nad oceánem stojí na útesu chrám Uluwatu. Následuje taneční představení Kecak Dance poblíž chrámu, jež znázorňuje milostný příběh princezny Shinty a prince Rama z eposu Ramayana, po představení návrat do hotelu, nocleh.

8. den

Snídaně v hotelu, volný program u moře.

9. den

Snídaně v hotelu, transfer na letiště, odlet zpět do Evropy (Praha, Vídeň) s přestupy

10. den

Přílet do Evropy (Praha, Vídeň)

Poznámka

privátní okruh (min 2 cestující, jednolůžkový pokoj lze pouze pro osobu cestující s dalšími 2 os), program je možné upravit dle Vašich požadavků

Cena zahrnuje

leteckou dopravu vč. letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nocí se snídaní v hotelu Tijili Benoa****, asistenci partnerské CK v AJ, 2x celodenní výlet a 3x půldenní výlet s aj řidičem (průvodcem) - viz program, veškeré transfery klimatizovaným vozem, vstupy, povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, spropitné