Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Nefeles Luxury Suites ****

Řecko, Santorini, Fira

Cena od 67 890 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Exkluzivní butikový hotel ležící na útesu kaldery, s ohromujícím výhledem na sopku a modré vody Egejského moře. Původně zde stál od roku 1764 zámek vlastněný aristokratickou rodinou, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2019. Nefeles Luxury Suites kombinuje přírodní krásu a luxusní bydlení pro ty, kteří hledají nevšední odpočinkovou dovolenou. Dobře vybavené apartmány umožňují hostům relaxovat v jedinečné luxusní nemovitosti. Všechna apartmá nabízí úžasný výhled na sopku a kalderu ze všech částí budovy.

Vybavení a služby ubytování

Recepce, vyhřívaná vířivka s výhledem na sopku, lehátka, půjčovna aut, vrtulníku a jachty, prohlídka památek a nákupní servis, přístup na internet ve všech apartmánech, manikúra / pedikúra, soukromé večeře, masáže (na vyžádání).

Vybavení pokoje

Individuální ovládání programů satelitní TV, vlastní koupelna - vířivá vana, Wi-Fi internet, přezůvky a župany, klimatizace a ústřední topení, telefon s přímým vytáčením, minibary s různým zbožím, DVD přehrávač, trezor, fén a koupelnová váha, soukromý balkon - výhled na sopku, uvítací překvapení při příjezdu. Všechna apartmá nabízejí soukromou vířivku.

Stravování

V ceně zájezdu je snídaně.

Pláž

Pláže se nachází ve středisku Kamari, Perisse, Perivolos apod.

Náš názor

Výjimečné místo pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou. Lze vyžádat i na kratší dobu typu prodloužené víkendy, svatební cesty atd. Odlety na vyžádání a zpětné potvrzení z Prahy, Vídně, Mnichova apod. Doporučujeme včasnou rezervaci, ubytování disponuje pouze 9 pokoji.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.nefelesluxurysuites.com