Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Nirvana ***

Řecko, Lemnos

Cena od 16 890 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Velmi oblíbený prázdninový komplex s rodinnou atmosférou, který se skládá z několika budov (Nirvana, Stone House, Yellow House a Villa Victoria)

Poloha a vzdálenosti

Nirvana se nachází cca 25km od letiště a cca 2,5 km od hlavního městečka ostrova Myrina . Nejbližší nákupní možnosti jsou ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu, restaurace a taverny jsou ve vzdálenosti cca 300 metrů od ubytování, nebo v hlavním městě Myrina.

Vybavení pokoje

Pokoje, které prošly rekonstrukcí, jsou moderně zařízeny a mají kuchyňku, koupelnu s WC, SAT TV, ledničku, varnou konvici, wi-fi za příplatek, balkon či terasu. Přistýlka pro dítě je pak formou sofa. Úklid, výměna ložního prádla a ručníků se provádí 3x za pobyt.

Stravování

Bez stravy, za příplatek snídaně či polopenze. Snídaně (kontinentální) se podávají v restauraci přímo v objektu, polopenze pak v taverně vedle ubytování

Pláž

Nirvana se nachází jen cca 150m od krásné pláže Plati Beach, která má pozvolný vstup do moře a patří mezi nejoblíbenější na ostrově. Lehátka a slunečníky jsou zdarma v červnu a září (za konzumaci v plážovém baru), v červenci a v srpnu za poplatek (cca 10 EUR/set/den).

Vybavení a služby

K tomuto ubytování také patří bazén, dětské hřiště a bar na pláži.

Náš názor

Velmi oblíbený a žádaný prázdninový komplex na jedné z nejhezčích pláží na ostrově. Toto ubytování doporučujeme pro všechny věkové kategorie a rovněž pro rodiny s dětmi.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě