Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Royal Myconian - Leading Hotels of the World *****

Řecko, Mykonos

Cena od 21 690 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Royal Myconian Resort & Spa se nachází těsně nad slavnou pláží Elia a je exkluzivním luxusním hotelem v kosmopolitním Mykonosu, který vytváří dokonalou rovnováhu mezi kykladskou autenticitou a moderním designem. Hotel rovněž složí jako výjimečné místo pro svatební obřady a je navržena tak, aby překonal Vaše očekávání. Royal Myconian je exkluzivním ubytováním světové úrovně, které zachycuje skutečného ducha místa a nabízí svým hostům nezapomenutelný autentický zážitek.

Vybavení a služby ubytování

Recepce, Wi-Fi zdarma, 2 bazény, 2 skvělé restaurace a 4 bary, fitness centrum, lázně, vířivka / whirlpool, parkoviště. Konferenční zařízení až pro 600 osob.

Vybavení pokoje

Klimatizace / topení, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén, žehlící prkno a žehlička, vana, župany a přezůvky, plážové osušky.

Stravování

V hotelové restauraci Elia se každé ráno podává bohatá snídaně formou bufetu.

Pláž

Hosté mají snadný přístup na pláž Elia se zlatavým pískem. Na pláži jsou k dispozici za poplatek ručníky, pohodlná lehátka, slunečníky a občerstvení.

Náš názor

Luxusní hotel, který je zárukou špičkových služeb pro ty nejnáročnější. Doporučujeme především pro páry, které chtějí strávit dovolenou v soukromí. Pobyt lze zajistit na 3 noci jako prodloužený víkend, 7 nocí apod. Doporučujeme rovněž jako ideální místo pro líbánky. Odlet z Vídně (přímý let), na vyžádání z Prahy a jiných měst.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.royalmyconian.gr