Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Santo Miramare Resort ****

Řecko, Santorini, Perivolos

Cena od 24 990 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Hotel Santo Miramare Resort prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí a nachází se v letovisku Perivolos, na jihovýchodní straně ostrova. Hotel má k dispozici svou soukromou pláž s pozvolným vstupem do moře a s černým sopečným pískem (slunečníky a lehátka zdarma). Pláž je od hotelu oddělena promenádou a v okolí naleznete spoustu výborných taveren, rybích restaurací, barů apod.

Vybavení a služby ubytování

Hotel pro své hosty nabízí vstupní halu se 24h recepcí, internetový koutek/WiFi, TV místnost, konferenční sál a meetingový salonek, restaurace s otevřenou terasou, hlavní bar a snack bar u bazénu, 2 venkovní bazény včetně dětského bazénu (lehátky a slunečníky zdarma), venkovní jacuzzi, hřiště pro děti, fitness centrum apod. Plážové osušky jsou k zapůjčení zdarma na recepci (může být požadována vratná kauce).

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou klimatizované, moderně a vkusně zařízené. Každý pokoj disponuje koupelnou s WC, SAT/TV, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem, trezorem a balkonem či terasou. Standardní pokoj je možné obsadit maximálně jednou přistýlkou. Větší pokoje typu Suites a rodinné pokoje můžeme pro Vás v případě zájmu vyžádat. Dětská postýlka je zdarma.

Stravování

Snídaně, za příplatek polopenze

Pláž

Hotel, jako jeden z mála na ostrově, má svou soukromou pláž. Vstup je pozvolný (slunečníky a lehátka zdarma) a pláž je od hotelu oddělena promenádou.

Náš názor

Velmi oblíbený a pěkný hotel pro náročnější klienty, který prošel kompletní rekonstrukcí. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.santomiramare.com