Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Studia Costis ***

Řecko, Santorini

Cena od 14 990 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Poloha a vzdálenosti

Studia Costis se nacházejí přímo v centru Kamari. Na třídě, která je souběžná s pobřežní promenádou a kde naleznete různé taverny, restaurace, kavárny, obchůdky apod. Od pláže je Costis vzdálen pouze 100 m.

Vybavení pokoje

Studia i apartmány jsou postaveny v typickém kykladském stylu a jsou vybaveny dřevěným nábytkem, klimatizací, kuchyňským koutem, 2 plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, SAT/TV a ledničkou. Součástí studia a apartmánu je vždycky koupelna s WC, se sprchou, balkonem se stolkem a s židličkami. K dispozici jsou buď studia, popř i prostornější apartmány.

Stravování

bez stravy, za příplatek večeře v nedaleké taverně formou výběru z menu

Pláž

Oblíbená pláž s černou lávou se od studií nachází pouhých 100m. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Vybavení a služby

V tomto menším domě se celkem nachází 2 studia a 3 apartmány. Vstup do studií není přímo z ulice, ale vchází se z patra uvnitř objektu. Majitelka domu zde přímo bydlí ,takže v případě potřeby je Vám kdykoliv k dispozici.

Náš názor

Velmi výhodná cena, doporučujeme pro všechny klienty co chtějí být přímo v centru střediska Kamari a v blízkém dosahu pláže.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě