Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Thambapanni Retreat ****

Srí Lanka, Unawatuna

Cena od 23 290 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Poloha a vzdálenosti

Thambapanni Retreat se nachází v Galle, cca 5 minut chůze od pláže Unawatuna, cca 10 minut jízdy od pevnosti Galle a jezera Koggala. Cesta k národnímu mořskému muzeu trvá cca 15 minut. Mezinárodní letiště v Colombo se nachází cca 3hod jízdy.

Vybavení a služby ubytování

K vybavení hotelu patří recepce, hlídání dětí, bar, půjčovna kol, obchodní centrum, prádelna, knihovna, pokojová služba, úschovna zavazadel, trezor, restaurace, zahrada, terasa, směnárna apod. Hotel také disponuje venkovním bazénem, saunou, lázněmi s typickými ajurvédskými procedurami. Vyzkoušet tak můžete jógu, meditace, Reiki atd.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou stylově zařízené, mají klimatizaci, koupelnu s WC, dřevěnou podlahu, nábytek z tmavého dřeva, postel s nebesy, TV, telefon, minibar apod.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze, za příplatek je možná i plná penze.

Pláž

Velmi pěkná pláž je od hotelu vzdálená cca 300 m.

Náš názor

Pěkný hotel s polopenzí či plnou penzí v oblíbeném středisku Unawatuna, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.

Oficiální stránka ubytování

www.thambapannileisure.com/thambapanni_retreat_unawatuna/