Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Velký okruh Jávou s pobytem na Bali ***

Indonésie, Jáva

Cena od 47 590 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

1. den

Odlet z Evropy s přestupy (Praha, Vídeň).

2. den

Přílet do Jakarty, transfer do hotelu Santika Hayam Wuruk, pokoj delux (nebo podobného, http://www.santika.com/), ubytování, nocleh.

3. den

Jakarta - Subang – Bandung Po snídani odjezd autobusem do Bandung přes Subang. Návštěva čajové plantáže v oblasti Ciater, prohlídka s místním průvodcem. Přejezd na Mount Tangkuban Perahu, vulkán v severní oblasti Bandung. Ze svahu je vidět obrovský kráter „Kawah Ratu“. Příjezd do města Bandung. Ubytování v hotelu The Jayakarta Hotel Bandung, pokoj deluxe (nebo podobném, http://bandung.jayakartahotelsresorts.com/).

4. den

Bandung Prohlídka historické části města začíná v místě „Point of 0 km Bandung“, pokračuje kolem hotelu Savoy Homan k budově Gedung Merdeka (místo konání mnoha významných Asijsko-afrických konferencí). Dále prohlídka velké mešity a občerstvení v místě Warung Purnama. Následuje prohlídka loutkové dílny Cupumanik a galerie Cupumanik Wayang Golek (loutková výstava, možnost zakoupení suvenýrů, tradičních hudebních nástrojů jako je angklung, proutěných tašek, batik atp.). Lze za příplatek: Saung Angklung Mang Udjo: Pokud máte zájem o tradiční umění, pak byste si neměli nechat ujít výstavu a umělecká vystoupení Saung Angklung Mang Udjo (loutkové show, tanec, zpěv a hraní na tradiční nástroje).

5. den

Bandung - Jogjakarta Po snídani transfer na vlakové nádraží v Bandungu, odjezd do Jogjakarty vlakem Argo Wilis (08.30 - 15.52). Během dlouhé cesty možnost vychutnat si nádhernou scenérii místních plantáží, rýžových polí, hor a řek. Příjezd do Jogjakarty, ubytování v hotelu Jogjakarta Plaza, pokoj deluxe (nebo podobném, https://jogja.pphotels.com/ ). Lze za příplatek: večeře a představení v Purawisata: ve večerních hodinách odjezd místním dopravním prostředkem Becak do Purawisata. Po příjezdu do zahradní restaurace Gazebo NEBO Shinta Garden večeře formou bufetu s tradičním menu. Během večeře kulturní program a následně představení s tancem Ramayana.

6. den

Jogjakarta Po snídani odjezd do Keraton Jogjakarta, paláce postaveného v letech 1755-1756 jako sídlo prvního sultána Jogjakarty. Dále návštěva Prambanan (hinduistický chrám na seznamu světového dědictví UNESCO) a Borobudur (starobylý budhistický chrám, největší na světě. Stejně jako Prambanan je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO)

7. den

Jogjakarta – Jombang – Malang Po snídani odjezd na vlakové nádraží, přejezd vlakem Sancaka (06:45-10:31) do Jombang, prohlídka vesnice Trowulan (museum, několik malých hinduistických chrámů – Candi Bajang Ratu, Candi Tikus), přejezd do Malang, ubytování v hotelu Atrria Malang, deluxe pokoj (nebo podobném, https://www.parador-hotels.com/en/hotels/intro/show/55/60/70/atria-hotel-malang)

8. den

Malang – Bromo – Kalibaru V brzkých ranních hodinách (cca 5:00) odjezd z hotelu (snídaně formou balíčku) do Cemoro Lawang Village, pokračování teréním vozem k vulkánu Bromo, po cestě zastávky na focení a jízda po písečných cestách. Po prohlídce kráteru Bromo přejezd do Kalibaru, ubytování v hotelu Margo Utomo 1, pokoj superior resort (nebo podobném, www.margoutomo.com), odpoledne návštěva nedalekých kávových a kakaových plantáží.

9. den

Kalibaru – Bali Po snídani ranní exkurze na plantáže Kalibaru a Margo Utomo (pěstování různorodých plodin - vanilka, káva, kokosový ořech, skořice, muškátový ořech, atp.), odpoledne prohlídka motýlí farmy a následně odjezd do přístavu Ketapang. Přejezd Balijského průlivu a transfer do hotelu Taman Agung (www.blueskytravel.cz/indonesie/bali/sanur/taman-agung-beach-inn-1).

10. den

Volný program u moře.

11. den

Volný program u moře.

12. den

Volný program u moře. Odlet do Evropy s přestupem.

13. den

Přílet do Evropy.

Poznámka

* povolená zavazadla ve vlaku: 20 kg / osoba, max rozměry 70x48x30 cm * privátní okruh s anglicky mluvícím průvodcem, v případě zájmu je možné okruh zajistit v rámci skupiny (okruh začíná každou neděli) s německy hovořícím provodcem (sleva cca 3.700,-Kč / osoba) * pobyt na Bali lze zkrátit/prodloužit dle Vašeho požadavku * cena za osobu v jednolůžkovém pokoji platí v případě 3 a více cestujících * v uvedené ceně nejsou zahrnuty příplatky za Novoroční galavečeři (je-li v hotelu povinná)

Cena zahrnuje

letecká doprava dle plánu letu, veškeré transfery klimatizovaným vozem, jízdenky na vlak (executive class), anglicky mluvící průvodce, 7x ubytování se snídaní dle programu okruhu (nebo podobné) a 3x ubytování se snídaní na Bali, vstupy, česky mluvící delegát během pobytu na Bali, povinné pojištění CK proti úpadku, letištní taxy

Cena nezahrnuje

Saung Angklung Mang Udjo 58 USD/osoba večeře a představení v Purawisata 62 USD/osoba cestovní pojištění spropitné (doporučené: průvodce 5 USD/os./den, řidič 3 USD/os./den)