Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Villa De White Sambur ***

Srí Lanka, Hikkaduwa

Cena od 21 990 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Villa De White Sambur se nachází v Hikkaduwě, necelý 1 km od pláže Hikkaduwa. Nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným parkovištěm, sdílenou společenskou místností a zahradou. Tento penzion leží cca 1,6 km od korálového útesu Hikkaduwa, kde si můžete udělat příjemný výlet či procházku.

Poloha a vzdálenosti

Villa De White Sambur se nachází v oblíbeném středisku Hikkaduwa, cca 2,5 hod jízdy od mezinárodního letiště v Colombo, cca 2,6 km od želví farmy a 4,4 km od chrámu Seenigama.

Vybavení pokoje

Každý pokoj má jednodušší vybavení a disponuje klimatizací, psacím stolem, vlastní koupelnou se sprchou a toaletními potřebami.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze, za příplatek lze i plná penze.

Pláž

Oblíbená pláž v Hikkaduwa se nachází cca 4 min jízdy od ubytování.

Náš názor

Jednodušší typ ubytování v dobré a oblíbené lokaci za příznivou cenu. Doporučujeme především pro ty, co chtějí dovolenou strávit aktivněji, pořádat výlety a cestovat po ostrově.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vízum.