Najděte si svoji dovolenou

Destinace
Letovisko
Od
Do
Počet nocí
Úroveň hotelu
Strava
Místo odletu
Počet dospělých
Počet dětí
Cenové rozpětí
First minute
Last minute

Villa Victoria ***

Řecko, Lemnos

Cena od 21 190 Kč

Nejbližší termíny

Všechny termíny

Popis

Informace o hotelu

Velmi oblíbený prázdninový komplex s rodinnou atmosférou, který se skládá z několika budov (Villa Victoria, Nirvana, Stone House a Yellow House)

Poloha a vzdálenosti

Villa Victoria se nachází cca 25km od letiště a cca 2,5 km od hlavního městečka ostrova Myrina . Nejbližší nákupní možnosti jsou ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu, restaurace a taverny jsou ve vzdálenosti cca 300 metrů od ubytování, nebo v hlavním městě Myrina.

Vybavení pokoje

Prostorné a pěkně zařízené mezonetové apartmány a studia s individuálně ovladatelnou klimatizací (za poplatek). Každý typ ubytování má menší koupelnu se sprchou a WC, TV, ledničku a kuchyňský kout se základním vybavením (nádobí, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič). Úklid se provádí 3x za pobyt.

Stravování

Bez stravy, za příplatek snídaně či polopenze. Snídaně (kontinentální) se podávají v restauraci přímo v objektu, polopenze pak v taverně vedle ubytování

Pláž

Tento areál se nachází přímo u krásné písečné pláže Plati Beach (vzdálenost apartmánů komplexu Villa Victoria od pláže je cca 80m), která má pozvolný vstup do moře a patří mezi nejoblíbenější na ostrově. Lehátka a slunečníky jsou zdarma v červnu a září (za konzumaci v plážovém baru), v červenci a v srpnu za poplatek (cca 10 EUR/set/den).

Vybavení a služby

K tomuto ubytování také patří bazén, dětské hřiště a bar na pláži.

Náš názor

Velmi oblíbený a žádaný prázdninový komplex na jedné z nejhezčích pláží na ostrově. Toto ubytování doporučujeme pro všechny věkové kategorie a rovněž pro rodiny s dětmi. Velmi výhodná cena pro 3.dospělou osobu a děti

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu * Transfer v místě pobytu * Ubytování a stravování dle rezervace * Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK * Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění * Pobytovou taxu, platí se na místě * Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě