Destinace

Ve veškerých destinacích a hotelech uvedených v naší nabídce jsme byli, můžeme je jen doporučit! Máme vynikající osobní vztahy s vedením i personálem hotelů, s řidiči, lékaři a s průvodci. Česky mluvící zástupce je na ostrově samozřejmostí. Objednáním zájezdů přes BLUE HOLIDAY se vám dostane dosud nevídaného servisu a služeb.

Ráj na zemi – tak je často nazýván exotický ostrov Mauricius. Ostrov svým návštěvníkům nabízí překrásné panenské pláže s bílým pískem, křišťálově čistou vodu a rozmanitou tropickou faunu i flóru, z jejíchž barev, tvarů a vůní budete unešeni.

Považován za jeden z nejpůvabnějších přírodních divů světa. Objevte s námi kouzlo nejníže položeného a nejploššího státu, bělostné pláže, modré laguny i korálové útesy s bohatým podmořským životem. Hotelové resorty, nabízející perfektní služby jsou ideálním místem pro vyznavače vodních sportů, pro exotickou, přesto bezpečnou rodinou dovolenou i skvělým místem pro romantický únik ve dvou...

Objevte s námi kouzlo přátelské a kultivované země s bohatou minulostí nabízející dokonalou relaxaci na sněhobílých plážích i poznání kulturních tradic, historických památek a exotické přírody. Vydejte se s námi na cestu do „země plné úsměvů“

Už od velmi raných dob cestování je Srí Lanka považována za jednu z nejpůvabnějších a nejrozmanitějších exotických destinací. O její kráse svědčí i mnoho různých přezdívek, které tato země získala v průběhu staletí: „Perla Indického oceánu“, „Zářivý ostrov“, „Smaragdový ostrov“, „Div Asie“ a mnohé další.

Arabský poloostrov je zemí plnou kontrastů…od výstředních staveb, obrovských nákupních center, golfových hřišť, módních butiků, golfových hřišť a celého luxusu zaplaceného zejména z „černého zlata“, k nekonečným pouštím, svěžím oázám, beduínským kmenům, tradičním bazarům a starobylému způsobu života…Vydejte se s námi na cestu Pohádek tisíce a jedné noci.

Navštivte s námi Bali – zemi zvanou “Ostrovem Bohů”. Její jedinečné umění, kultura, krásné pláže, úchvatné rýžové terasy a až neskutečně přátelská atmosféra vás nutí říci: “Tak toto je ráj”. Ráj známý po celém světě…Ráj žijící duchem hinduismu, jehož hlavní myšlenkou je mírová rovnováha mezi člověkem, prostředím a duchovním světem.